Комунальники Нововолинська звітуватимуть про закупку товарів і послуг від 50 тисяч, усі інші – від десяти

Одне з питань, яке розглядали члени виконкому Нововолинської  міської ради на позачерговому  засіданні 11 липня, стосувалося запровадження з 1 серпня системи « Prozoro» при закупівлі товарів і послуг установами і підприємствами, які фінансуються з міського бюджету. Після 10-ти хвилинного обговорення всі члени  виконкому проголосували за  прийняття пропозиції начальника відділу економіки Тетяни Корнійчук, яка повідомила  що при прийнятті рішення були враховані пропозиції відділу освіти, «Теплокомуненерго» та ЖКО, звітуватися при закупівлі товарів і послуг комунальним підприємствам  від 50тис.грн (приблизно 20-30% всіх витрат), усім іншим  - від 10-ти.
А 4 липня відбулися так звані «громадські слухання, на яких, крім керівників ЖКП і ЖКО, 57-тисячну громаду  міста та селища Благодатне представляли  ініціатор впровадження системи« «Prozoro» в держзакупівлі депутат обласної ради Борис Бабійчук та його одно партієць, депутат міськради Руслан Соловйов.
-Це дуже сумно, зауважує Борис, - адже  через деякий час у пресі  «супер активісти» будуть кричати, що влада краде, що не прозоро проводять тендери, а коли був момент, щоб запобігти можливим зловживанням, усім було байдуже. Ми ж пропонуємо звітуватися усім представникам бюджетної сфери,  починаючи із закупок від 10тис. грн., що дасть змогу контролювати 70-80% всіх видатків комунальних підприємств.
До речі,  як потім з’ясувалося, про  час проведення слухань не знали навіть депутати облради і не всі представники ЗМІ.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі