Комплексна реабілітацію після повернення з війни

Публікації

АТО можуть пройти реабілітацію - медичну, фізичну та психологічну. Всі послуги надаються безоплатно, - інформує прес-служба 39 ЗРП. До мережі входять регіональні реабілітаційні центри, куди можна звернутися за місцем проживання. І також заклади, які підпорядковані МОЗ України. До них можна отримати направлення незалежно від місця проживання. Це - Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни та госпіталь ветеранів війни “Лісова Поляна” на Київщині.
Також Республіканський центр лікування і реабілітації наслідків нейротравми, який знаходиться у Рівненській області. Там можна отримати допомогу і пройти реабілітацію наслідків важких черепно-мозкових та спінальних травм за визначеними критеріями нейрохірурга, ортопеда-травматолога. Найкраще скерує та надасть рекомендації щодо реабілітації ваш сімейний лікар.
Щоб пройти реабілітацію, необхідно обрати госпіталь, згідно з місцем проживання та профілем захворювання, підготувати та надіслати пакет документів у департамент охорони здоров’я у вашій області (місті) або керівнику медзакладу за місцем спостереження. Документи має бути три: заява; результати аналізів і виписка з історії хвороби; копія документу, що підтверджує статус учасника ООС/АТО.

Розділ новин: 

Коментарі