Команда міської ради має бути оновленою

27 жовтня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Петро Саганюк отримав привітання у зв’язку з його переобранням на посаду міського голови. Проте нараду він розпочав з неприємної звістки про три аварії, які трапилися у Володимирі 26 жовтня. На думку очільника міста, значну роль в цих аваріях відіграли величезні щити рекламоносіїв, які не лише мають неестетичний вигляд, а й закривають огляд вулиць для водіїв. Петро Саганюк дав вказівку негайно у протокольному порядку зняти ці щити. Начальнику міського управління освіти Дмитру Здіховському було зауважено, що в депутати міської ради не пройшов жоден директор школи, що, очевидно, свідчить про низький авторитет освітян у місті. Петро Данилович акцентував увагу на тому, що 49,9% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні, є підтвердженням того, що з кожним роком люди втрачають інтерес до виборів. Наголошувалося на тому, що значно спорожнів промисловий ринок, бо різко впала фінансова спроможність людей. На прохання громадян буде проведений ще один ярмарок. Петро Саганюк попросив усі бюджетні установи дотримуватися лімітів. Великі надії покладаються на німецьких партнерів, переговори з якими недавно відбулися. Згідно з домовленостями, мають бути виділені кошти на придбання медичного обладнання, а в перспективі – на ремонт вулиць та доріг.
Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови з представниками місцевих ЗМІ. Приймаючи вітання журналістів, Петро Саганюк сказав:
-Це заслуга всієї громади міста. Міський голова без громади нічого не вартий. Перед нами стоять складні завдання. На жаль, прийшли ми до того, з чого б мали починати.
-Петре Даниловичу, чи задоволені Ви виборами? Яка ваша оцінка?
-Зауважень майже немає, лише прізвище одного з кандидатів було надруковано дещо більшим шрифтом, а це вже істотне порушення, за яке б мало взятися СБУ чи правоохоронні органи.
-Які плани на майбутнє? Чи слід чекати оновлень?
-Планів багато. В міську раду пройшло 7 політичних партій, які мають свої програми. Команда міськвиконкому на 60 відсотків буде оновлена.
-Як ставитиметься акцент у підборі кадрів?
-В основному на молодих перспективних людей. Заступники будуть віком до 40 років.
-В Інтернеті була спроба висвітлити питання забудови в міському історичному заповіднику. Як Ви це прокоментуєте?
-Це груба маячня. Ніхто не має права будуватися в заповіднику.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі