Колишній медико-технічний коледж має всі шанси стати житлом для учасників АТО

У рамках міжнародної конференції «Роль ЗМІ в суспільстві», яка проходила 8-9 червня в Луцьку, відбулася презентація оздоровчого комплексу для воїнів АТО у м.Володимирі-Волинському.
Учасниками заходу були журналісти з України та сусідньої Польщі, а також польські чиновники. Основні положення проекту висвітлили директор Луцького центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги Олена Черьомуха та власник луцької ремонтно-будівельної фірми Володимир Єлисєєв. Сама презентація відбулася у приміщенні колишнього медико-технічного коледжу. Майбутній комплекс для бійців планують розташувати саме тут.
Проект тільки на початковій стадії розробки, тому потребував конструктивної критики. Олена Черьомуха та Володимир Єлисєєв бачать майбутній комплекс як багатоквартирний будинок, перший поверх якого обладнано для інвалідів. Громадські активісти зазначають, що будинок для воїнів АТО матиме обласне значення. А Володимир-Волинський вибрали із двох причин: по-перше, у нас є військова частина, по-друге, порожнє приміщення колишнього коледжу на Устилузькій. За словами пана Єлисєєва, липові довідки при наданні помешкання не пройдуть. Житло будуть віддавати під ключ, а квартири зовсім не нагадуватимуть лікарняні палати. «Людина зайде – а це її рідний дім», – мріє про втілення ідеї підприємець із Луцька пан Володимир.
Проект викликав немало дискусій. Українські журналісти, ядро яких становили представники організації «4 влада», радили створити котеджне село – схожа ідея вдало втілилася в Київській області. Олена Черьомуха сказала, що це потребуватиме більше коштів, ніж планується залучити.
Інтерес проявили і польські гості, які сприятимуть адаптації старого приміщення під квартири учасникам АТО. Пораховано, що площа будинку вміщає близько 150 кімнат. Безперечним плюсом є наявність каналізації, газу та води, що значно здешевить процес. Усе це вказує на те, що проект реалізують саме на вулиці Устилузькій нашого міста.
Власник будівлі Григорій Стеценко розповів, що після закриття медико-технічного коледжу споруда три роки простояла без призначення, тому він задоволений, що зараз із неї буде користь. Організатори конференції розповіли: значних кроків у реалізації варто чекати вже через місяць.
Аліна Зай, м.Луцьк – м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі