«Коли на нашій вулиці буде покладено асфальт і зникнуть хащі?»

Запитують мешканці вулиці Гоголя у Володимирі-Волинському.
Вулиця Гоголя знаходиться біля пологового будинку. Отож, якби немовлята могли все відразу розуміти, то, напевно, подумали б, що народилися в селі, а не у місті. Вулиця з помітними ритвинами, залишками висохлих калюж справді швидше схожа на сільську. Але що впадає у вічі, то це надто частий і швидкий рух транспорту, не властивий міським вулицям на околиці. Як пояснюють мешканці, такий рух почався після того, коли на вулиці збудували автомайстерню. Що ж, автомайстерня – справа хороша і корисна, але водіям все ж слід пам’ятати, що вони їздять повз оселі по запиленій незаасфальтованій вулиці, а тому зменшувати швидкість просто необхідно.
Та жителів вулиці Гоголя хвилює не лише це. Навпроти будинку, в якому мешкає Галина Марходей, знаходиться неприваблива забудова, якій уже багато років. Нібито й переходила ця забудова з одних рук в інші, але найчастіше там з’являлися люди без постійного місця проживання, від яких добряче тхнуло спиртним.
Поряд з-поміж густих бур’янів виглядає ще одна забута оселя. Тут уже довгий час господарюють бродячі собаки.
-Самі розумієте, що таке сусідство нікому не до вподоби, - каже Галина Марходей. – Собаки по ночах підіймають страшенний гавкіт, обступають перехожих, можуть і вкусити. Їх розвелося стільки, що людям довелося самим з ними розправлятися. Але через деякий час приблуди знову з’явилися. Не можемо бути спокійними і щодо випадкових осіб, які знаходять тимчасовий притулок на замороженій забудові. До порядних людей вони не відносяться.
-Втративши терпіння, ми, зібравши підписи всіх мешканців вулиці, ще у 2013 році звернулися до міського голови з проханням заасфальтувати покриття вулиці й позбутися від бродячих псів. Але отримали відповідь, що провести капітальний ремонт вулиці немає можливості, оскільки відсутні кошти і з аналогічним проханням звернулося чимало жителів вулиць, - долучається до розмови Євгенія Андрусенко і демонструє відповідний документ, надісланий з міської ради.
Цього року мешканцям вулиці Гоголя увірвався терпець знову. Підозрілі особи, які ночами вештаються біля забутих осель, собачі вакханалії, що будять людей і на сусідніх вулицях, надмірний рух різноманітного транспорту, що з перевищеною швидкістю, здіймаючи куряву, прямує до автосервісу, виведуть із себе навіть дуже терплячу людину. Ось чому Галина Марходей і Євгенія Андрусенко від імені всіх мешканців вулиці знову попросилися на прийом до міського голови.
-Цього разу, – кажуть жінки, - Петро Данилович твердо пообіцяв, що в найближчий час собаки будуть виловлені. Що стосується асфальтового покриття, то при нас було дано доручення Миколі Веремчуку про включення у проект ремонту нашої вулиці. Отож, очікуємо, що наступного року вулиця буде благоустроєна.
Що ж, хочеться надіятися на краще, бо справжнє обличчя міста, як писав Михайло Булгаков, – це його околиці.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі