Коли місцеві депутати відповідатимуть перед виборцями?

У с.Селиськи була хороша асфальтована дорога. Місцеві мешканці милувалися нею. Але радість обірвалася. Великовагові фури знищили покриття вщент. А це у свою чергу посприяло руйнації водогону.
На звернення громадян ніхто не реагує, хоча у цьому селі проживає двоє депутатів Устилузької об’єднаної громади, а також підприємець – депутат райради.
Аналогічне ставлення до мешканців с.П’ятидні. Люди десятками років звертаються щодо відсутності у селі дитячого садка – батьки змушені возити дітей у ДНЗ Устилуга чи Володимира. А ще місцеві жителі мучаться та травмуються під час посадки у приміський потяг, бо у П’ятиднях так і не спромоглися збудувати залізничну платформу. Там навіть був випадок з дитиною із трагічним фіналом. А їхні депутати не чують і не бачать тих численних звернень, прохань, благань. Вони проїжджають повз по декілька разів на день, відвертають голови в інший бік, аби не бачити бід, і мовчать десятками років.
Тож ставлю до відома всіх народних обранців: якщо ви протягом десяти днів з моменту публікації мого листа не виявите дієвої активності і не дасте відповідей на звернення дворічної і більше давності та на публікації щодо вище перелічених проблем у ЗМІ, я буду змушений опублікувати ваші прізвища та партії, які ви представляєте, в обласній пресі. Годі піаритись і дурити громадян!
Це ж стосується і помічника народного депутата України, який здійснював прийом громадян у с.Селиськи 17.12.2015р., де також отримував скарги від людей. А у П’ятиднях я сам особисто показував йому так звану «зупинку» потяга і говорив про рейс маршрутки №21, який був відкритий під вибори і курсував через Білин, Селиськи, Зорю, Ворчин та інші села, проте чомусь дуже скоро був знятий.
Нагадаю, що депутати зобов’язані відповідати на звернення виборців, проводити зустрічі з ними на місцях, а не в офісах, до яких людям інколи важко дістатися.
Петро Веремеєнко, пенсіонер, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі