Клуб «Станіслав» повернувся з Польщі із численними перемогами

l 2015». Незважаючи на те, що це була їхня перша участь у закордонних змаганнях, повернулися юні танцівники з чисельними перемогами.
-На змаганнях у Польщі ми представляли Волинь. Я навіть не сподівався на такий успіх. Це – наша перша поїздка у Європу, і ми всі дуже задоволені. Клуб «Станіслав» представляли чотири пари: наймолодшим учасникам 8 і 9 років, а найстаршим – 18 і 19. Танцівники змагалися у різних вікових категоріях та за різноманітними програмами на досить високому рівні. Змагання тривали майже добу: розпочалися із самого ранку і закінчилися близько другої ночі. Пишаюся своїми вихованцями, адже вони «порвали» не лише українські, а і європейські клуби. Сергій Довгий і Аня Шевчук вибороли два перших і друге місця, Владислав Іщук і Роксолана Самолюк – два перших і четверте, Сергій Жигуров і Маша Подзізей – одне перше і три третіх, а Сергій Дейник і Аня Кондисюк – два третіх і четверте місця. Їхні виступи оцінювали відомі судді з Польщі, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, Росії, Румунії та України, - поділився враженнями тренер Станіслав Кузнєчихін.
Повернувшись після такого вдалого закордонного дебюту, юні танцівники разом із своїми тренерами Станіславом Кузнєчихіним і Софією Віщик продовжують плідно працювати. Днями вони демонструватимуть свої вміння для завоювання Кубка Волині та змагатимуться на конкурсі «Полтавський вальс». А 13 і 14 червня вирушать до столиці на чемпіонат України.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі