Керівником підприємства теплових мереж міста став Сергій Коба

Новопризначений директор розповів про роботу та плани на підприємстві, які відрізняються від роботи його попередників, про відносини з колективом та прокоментував радикальні думки з приводу його призначення на посаду керівника підприємства.
Третього травня розпорядженням міського голови призначено нового керівника ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго», яким став Сергій Коба. Сергій Анатолійович має досвід роботи на керівних посадах на промислових підприємствах. Працював зокрема митним брокером на підприємстві «Гербор-Холдинг», обіймав посаду директора заводу продовольчих товарів. Освіта вища технічна. Одружений, виховує двох синів. Новопризначений директор, знайомлячись із колективом, зазначив, що сподівається на тісну співпрацю, взаєморозуміння й допомогу кожного, хто бажає бачити підприємство успішним та процвітаючим.
-Я постійно цікавився роботою підприємства як депутат міської ради. Тут проходили робочі депутатські комісії, у яких я разом з іншими депутатами брав участь, – розповідає Сергій Анатолійович. – Ще рік тому міський голова Петро Саганюк озвучував на сесії міської ради пропозиції щодо кандидатур на посаду директора ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго». Мені пропонували, але на той момент я не був готовий. Відверто кажу, мені шкода було дивитися, що таке підприємство в силу певних необ’єктивних причин заводилося у глухий кут. Саме тому я погодився зайняти посаду директора, аби навести порядок на підприємстві. Цього разу я обдумав дану пропозицію міського голови і погодився. Думаю, що поступово, якщо не буде перешкоджань з боку держави, ми зможемо навести тут лад.
-Пане Сергію, розкажіть, будь ласка, як колектив підприємства сприйняв Ваше призначення на посаду директора?
-На мою думку, колектив у цілому сприйняв нормально. Якби щось було не так, то я б побачив перші заяви на звільнення. Думаю, тут потрібна людина, яка б змогла правильно усе врегулювати. Я ціную кожного з нашого колективу, адже тут працюють професіонали у своїй справі. Із самого початку роботи постійно спілкуюся з усіма керівниками підрозділів. Розмови завжди по суті та конструктивні. У спілкуванні з колегами не бачу жодних проблем.
-Ви на посаді досить короткий термін. Як проходить процес вивчення роботи підприємства?
-Дуже важливий фактор полягає у тому, що з кожним працівником я спілкуюся. Ще досить багато спілкуюся з попереднім директором Ганною Рубановою. Я не є фахівцем в енергетичній галузі, але маю немалий досвід на керівних посадах. Так, мені потрібно максимально швидко вникнути та розібратися у роботі підприємства. Тому за основу беру вивчення найважливішої інформації за цей опалювальний сезон, який закінчився без усіляких аварій і проблем. Ми дуже багато спілкуємося з бухгалтером, головним інженером, економістом, працівниками відділу збуту, майстрами. Зараз розпочався ремонтний період на підприємстві, тому я об’їжджаю усі котельні та розмовляю з працівниками. Вважаю, що це найближчим часом принесе свій результат. А як оцінить мою роботу колектив, час покаже.
-Сергію Анатолійовичу, розкажіть, чи плануються якісь зміни у роботі підприємства і чи будуть кадрові зміни?
-У роботі підприємства зміни будуть однозначно. Ми всі разом шукаємо ті прогалини в роботі, які були допущені до цього моменту. Не приховуватиму, вони є. Чи будуть кадрові зміни? Я категорично проти того, щоб, поки не розберуся в деталях роботи на підприємстві, відбувалися якісь зміни чи перестановки. Але не виключаю того, що можуть відбутися зміни, якщо працівники будуть не на своєму місці і не виконуватимуть свою роботу. Я дуже не хотів би, щоб так сталося. Більше того, переконаний, що колектив є професійним і кадрових змін не потребує.
-У попередніх директорів більшою чи меншою мірою виникали конфліктні ситуації із головним інженером підприємства Ярославом Жуком. Пане Сергію, які у Вас із ним відносини і як відбувається спілкування між вами стосовно підприємства?
-Я б не хотів ставити питання «з головним інженером Ярославом Жуком». На підприємстві є також інші спеціалісти. На даному етапі і Ярослав Іванович, і будь-хто із керівного складу підприємства в цілому виконують свої обов’язки. І я не маю до них абсолютно ніяких зауважень. Я відразу і категорично поставив питання, що тут, на підприємстві не треба розводити політики, тут повинні бути на першому місці професійні якості як головного інженера, так і всіх фахівців. Я не маю до Ярослава Жука жодних зауважень як до спеціаліста. Зважаючи на невелику кількість днів, що я на посаді, можу сказати, що наша співпраця продуктивна.
-Як можете прокоментувати свій вихід з партії ВО «Свобода» та радикальну заяву теперішнього керівника місцевого осередку з приводу Вашого призначення на посаду керівника підприємства?
-Дійсно, 14 лютого я прийняв рішення скласти повноваження керівника міської організації партії та вийти з лав «Свободи». Це було важке, але принципове рішення, пов’язане з абсолютною незгодою з наказами партійного керівництва, які шкодять громаді міста. І варто зауважити, що останнім часом ряди партії покидають кращі з кращих по всій Україні, зокрема слідом за мною членство у ній припинили керівники першої ланки у місті Тернополі, де «Свобода» є партією місцевої влади на чолі з міським головою. Партійне керівництво у відповідь на такі кроки застосовує перевірені технології, звинувачуючи колишніх однопартійців у якійсь вигаданій ними «зраді». Не оминули такі голослівні звинувачення і мене, втім, на увесь бруд, який полився на мене, відповідати не буду, бо бажаю завжди залишатися вищим від політичних «розбірок». Хотілось би порадити партійним лідерам відійти від порожніх гасел і безперервних звинувачень усіх довкола, а зайнятися реальними справами, які так необхідні суспільству в цей важкий і нестабільний час.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі