Керівників закладів культури району призначатимуть на конкурсній основі

Дія безстрокових трудових договорів з керівниками РБК та централізованої бібліотечної системи припиняється. Відтепер укладатимуться контракти.
Рішенням районної ради № 7/12 від 28 жовтня 2016р. прийнято Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури – об’єктів спільної власності територіальних громад м.Устилуга та сіл району. Даний документ уповноважує голову РДА укладати контракти з керівниками закладів культури району, а відділу культури та туризму райдержадміністрації доручає забезпечити припинення безстрокових трудових договорів керівників РБК та централізованої бібліотечної системи відповідно до вимог чинного законодавства.
Положення визначає порядок та умови підготовки, оголошення, проведення і оформлення результатів конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури. Документ прийнято з метою забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості та прозорості при проведенні конкурсу.
Проводить конкурс конкурсна комісія. Це тимчасово діючий колегіальний орган, що створюється розпорядженням голови РДА для визначення переможця, який найкраще відповідатиме вимогам професійної придатності.
Склад конкурсної комісії формується з урахуванням профілю діяльності закладу культури у кількості не менше 7 осіб. До складу комісії обов’язково входять заступник голови райради, заступник голови РДА з гуманітарних питань, представники профільної постійної комісії районної ради, юристи райради, представники відділу культури та туризму РДА. Очолює конкурсну комісію заступник голови районної ради. Пропозицію депутата районної ради Павла Карпюка про те, щоб у конкурсну комісію на заміщення вакансій входили депутати  профільної комісії райради та по одному представнику від кожної фракції райради, депутати на сесії не підтримали (інформація про позитивне вирішення цього питання була опублікована у минулому номері нашої газети помилково, за що редакція попросить вибачення).
Конкурсна комісія складає інформаційне повідомлення про проведення конкурсу, визначає його умови, перелік документів, які подаються претендентами, та критерії відбору переможців; приймає всі необхідні документи; розглядає заяви на участь у конкурсі.
Конкурс оголошується райрадою за пропозицією конкурсної комісії не пізніше 10 робочих днів після засідання комісії. Оголошення про проведення конкурсу публікується в районних друкованих засобах масової інформації та розміщується на веб-сайті райради. Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення.
Конкурс відбудеться, якщо на заміщення вакантної посади претендує не менше двох осіб. За результатами конкурсу, на підставі протоколу конкурсної комісії, головою РДА з переможцем конкурсу укладається контракт.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі