Керівництво району обговорювало проблему оптимізації системи освіти і ряд інших ключових питань

28 квітня у приміщенні Володимир-Волинської РДА відбулося засідання колегії за участі керівників району, сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад. Розглядалися питання та були прийняті рішення щодо готовності господарського комплексу району до пожежонебезпечного періоду; стану збереження, використання та паспортизації об’єктів культурної спадщини в районі; виконання бюджету та Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2016 року.
Голова РДА Наталя Василець дала розпорядження скласти список базових ЗОШ, здатних прийняти учнів з малокомплектних шкіл на навчання, дослідити якість доріг до цих шкіл і забезпечити їхній ремонт у першу чергу.
-Аби в подальшому не виникало проблем із перевезеннями школярів, питання фінансування ремонту доріг та програми «Шкільний автобус» має бути пріоритетним, - наголосила вона.
Щодо готовності району до пожежонебезпечного періоду, то сільським головам дано розпорядження ліквідувати всі проблеми на території сільрад, також провести роз’яснювальну роботу серед мешканців району про небезпеку, яка виникає при необережному поводженні з вогнем. Це варто зробити до свят, коли люди масово підуть відпочивати у ліси та лісопаркові зони. Керівник сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук зазначив, що вже цього року троє людей загинуло у пожежах.
Анна Коваль, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі