Реклама
Публікації
26/02/2022 - 10:25
Відбулася зустріч директора КП "Володимир-Волинське ТМО" Тетяною Ващук із першим заступником міської голови Володимир-Волинської міської ради Ярославом Матвійчуком.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці закладу.
Станом на ранок, 26 лютого ситуація у лікарні спокійна, всі види допомоги надаються у звичному режимі.
ТМО повністю забезпечене водопостачанням, водовідведенням, також маємо наявний резерв водопостачання. Окрім цього, наявні автономні джерела живлення.
Забезпечена охорона медичного закладу відповідно до ситуації, яка зараз... Читати далі
26/02/2022 - 09:54
Відсьогодні у Волинській обласній військовій адміністрації працює «гаряча лінія» для громадян з інших областей, що потребують житла.
Номер телефону: (0332) 778 211.
Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, зверніться за номером «гарячої лінії».
Повідомте своє місцезнаходження та кількість осіб, що потребують поселення.
Координатори направлять вас до найближчого місця вільного поселення та повідомлять про подальші дії.
Будь ласка, зберігайте спокій та поставтесь з розумінням до можливого перевантаження «га... Читати далі
25/02/2022 - 20:28
Звернення міського голови Ігоря Пальонки щодо ситуації в громаді станом на 20:00
25/02/2022 - 19:10
Повідомляємо, що о 22-ій годині у місті знову лунатиме сигнал сирени - довгий та безперервний.
Про це написали на офіційній сторінці Володимир-Волинської громади.
Варто знати, що такий сигнал сповіщає не про тривогу, а про початок комендантської години. Тож просимо вас - НЕ ВИХОДЬТЕ З ДОМУ. Лише за крайньої потреби і тільки з паспортом. Для руху транспортом потрібні спецперепуски.
Нагадуємо, що комендантська година триває з 22 до 7-ї години.
25/02/2022 - 18:25
В Опорному закладі "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли" прийматимуть біженців з іншиж областей України, де тривають бойові дії.
Про це повідомив директор Віктор Рупша у фейсбук-спільноті навчального закладу.
"Шановні суходільці. Ми готуємо нашу школу до прийому біженців. Нам потрібні харчі і ковдри. Просимо Вашої допомоги", - написав керівник школи.
25/02/2022 - 17:47
Просимо усіх долучитись до збору продуктів харчування для бійців територіальної оборони Володимир-Волинського району.
Можна приносити усе, що зможете - овочі, крупи тощо, повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у фейсбуці.
Пункти збору у дитсадку села Заріччя, а також у ЗДО 2 та 8 міста Володимира.
25/02/2022 - 17:40
У зв’язку з веденням комендантської години на території Волинської області з 22 до 07 год, супермаркети міста працюватимуть у звичайному режимі, дещо змінивши графік роботи.
Магазини забезпечені товарами всіх категорій у достатньому обсязі та працюють над його стабільним поповненням.
Отож графіки роботи супермаркетів:
• «Наш край» вул. Ковельська 253,100,197; вул. Устилузька з 08 до 20 год
• SPAR вул.Ковельська ,132 з 08 до 20 год
• Кіопак вул. Устилузька з 08 до 20 год
• Гуртівня продовольчих товарів вул.Генерала Шухевич... Читати далі
25/02/2022 - 17:33
СБУ просить небайдужих та свідомих громадян, котрі здають помешкання у нашій громаді, терміново повідомляти щодо підозрілих осіб, які звертаються з питанням оренди житла за номерами:
0686184597 або 0993988157
Джерело: Володимир-Волинська міська територіальна громада. Офіційна сторінка
25/02/2022 - 17:17
Попри складну безпекову ситуацію, пов’язану з нападом російських загарбників на нашу країну, Укрпошта прийняла рішення відновити роботу частини відділень 25 лютого там, де це можна зробити безпечно і для клієнтів, і для працівників. Про це повідомили на офіційній сторінці організації.
- Ми розуміємо, наскільки наша робота важлива для вас.
Насамперед робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш вразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання. Також можна... Читати далі
25/02/2022 - 17:06
Поблизу відділення пошти вона малювала знак у вигляді хреста.
У місті Костопіль на Рівненщині поліцейські затримали 18-річну дівчину, яка малювала мітки.
Про це повідомляє "Волинь" з посиланням на поліцію Рівненської області.
Вона зізналася, що й раніше здійснювала маркування за винагороду.
«Сьогодні близько 10 години в місті Костопіль працівники поліції у складі мобільної групи спільно зі місцевими жителями, які теж патрулювали територію, виявили дівчину, яка поблизу відділення пошти саме малювала знак у вигляді хреста», - йдеться в... Читати далі
25/02/2022 - 14:18
Звернення міського голови Ігоря Пальонки щодо ситуації в громаді станом на 14:00
25/02/2022 - 13:54
Можна сфотографувати точки і вони потраплять до єдиної бази на Google Maps
Українська Кіберполіція створила спеціальний бот, за допомогою якого можна оперативно повідомити про виявлені мітки, які російські окупанти залишають на дорогах.
Про це йдеться у повідомленні на офіційній Facebook-сторінці відомства.
"Терміново! Шановні громадяни! Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах. Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps", – мовиться у по... Читати далі











