Реклама
Без імені
28/01/2025 - 17:01
У селищі Іваничі 58-річний чоловік помер біля лікарні через те, що лікарі нібито відмовилися надати йому допомогу.
Про це повідомила донька померлого Олеся Ткач у своєму дописі в соціальних мережах.
Нагадаємо, 20 січня в Іваничах біля лікарні помер чоловік.
За її словами, батькові стало погано прямо на території медичного закладу. Перехожі намагалися йому допомогти та кликали на підмогу медиків. Однак, за словами очевидців, лікарі, які перебували у приміщенні лікарні, заявили, що це не їхня відповідальність.
«Татові стало погано... Читати далі
28/01/2025 - 16:13
У Нововолинській центральній міській лікарні відбулося вручення посвідчень Почесним донорам України.
Подія відбулась 28 січня, повідомили у фейсбуці медзакладу.
Міський голова Борис Карпус та директор лікарні Олег Шипелик подякували донорам за неоціненний внесок у порятунок людських життів.
Очільник громади побажав міцного здоров’я, благополуччя та довголіття.
Звання Почесного донора України за 40 донацій крові отримали:
Віталій Басюк,
Сергій Бойков,
Тетяна Василенко,
Тетяна Вознюк,
Оксана Войтович,
Валентина Кізим,
Людмила Литвин,
Ол... Читати далі
28/01/2025 - 15:40
Військовий Микола Лущук з Володимира потребує фінансової допомоги на реабілітацію.
Про це повідомили у фейсбуці.
Виконуючи бойове завдання на Донеччині, поблизу селища Калинівка Бахмутського району, через скид вибухівки з БПЛА, Микола отримав надскладні травми. Осколкові поранення спини прикували його до інвалідного візка.
Микола – захисник України, який брав участь в АТО та з початком повномасштабного вторгнення відразу став на захист своєї держави.
Зараз він долає непростий шлях реабілітації. Родина Миколи звернулася за допомогою.... Читати далі
28/01/2025 - 15:16
Нововолинські лікарі видалили пацієнту 20-міліметровий камінь в нирці за допомогою сучасної методики.
Як повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці, камінь в нирці, більше 20 мм, видалили всього за один 5-міліметровий прокол за допомогою надпотужного лазера Quanta System 60 W.
Зазначається, що у Нововолинській лікарні виконується перкутанна (черезшкірна) нефролітотрипсія.
Видалення каміння з нирки через невеликий розріз на шкірі в ділянці попереку – це малоінвазивний, високоефективний та малотравматичний метод лікування сечокамʼяної... Читати далі
28/01/2025 - 13:37
28-го січня у Північно-західному апеляційному господарському суді міста Рівне відбувся розгляд апеляційної скарги представників УПЦ мп, які не хочуть покидати приміщення Успенського собору у Володимирі і намагаються, якомога довше затягнути процес. Судове засідання відклали на 11-те березня.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Головуючим був суддя Михайло Петухов. До колегії входили також судді Алла Гудак та Ганна Олексюк. Представники Феміди заслухали обидві сторони.
Скаржників – УПЦ МП представляла адвокатка Катерина Пегза. Її доводи... Читати далі
28/01/2025 - 13:20
У Володимирі відбулися змагання з футзалу серед юнацьких команд. Нововолинськ представили дві команди – і обидві показали чудові результати.
Про це повідомили у фейсбук-групі «Нововолинськ спорт».
Результати:
ФК «Шахтар-Нововолинськ» – 2 місце у срібній лізі (загальне 5 місце).
ФК «Шахтар-Нововолинськ-2» – 2 місце у бронзовій лізі (загальне 8 місце).
Кращі гравці турніру:
Гордієвич Нікіта;
Моржановський Нікіта;
Драбенюк Кирило – визнаний кращим атакувальним гравцем.
«Велика подяка тренеру Юрію Кобеляцькому за підготовку команди та... Читати далі
28/01/2025 - 12:34
Учні закладів освіти Володимирської громади успішно виступили на обласній олімпіаді з математики, здобувши призові місця.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.
ІІІ місце здобули: Аріна Карпук, ученицю 7 класу гімназії № 7, Варвара Літвін, ученицю 8 класу ліцею імені Олександра Цинкаловського, та Юрій Пилипчук, учня 9 класу ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського.
Вчителі, які підготували талановитих учнів до олімпіади: Тетяна Гнатюк (гімназія № 7), Анжеліка Платаш (ліцей імені Олександра Цинкаловського) та Людмила Костюк (ліцей... Читати далі
28/01/2025 - 08:30
25-26-го січня у Києві відбувся командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. Збірна Волинської області з багатоборства, яка була сформована виключно з вихованців Володимирської ДЮСШ імені Олексія Зінкевича, посіла III загальнокомандне місце.
Про це повідомили на сайті міської ради.
У особистому заліку спортсмени посіли наступні місця:
Категорія «Чоловіки, молодь»:
Максим Зейналян – срібний призер;
Артем Щербина – бронзовий призер.
Категорія «Юніори»:
Максим Рура – бронзовий призер.
Готували команд... Читати далі
28/01/2025 - 08:26
Юлія Шатіло, онучка бабусі, в якої 27-го січня у Володимирі горів будинок, просить небайдужих допомогти фінансово на відновлення оселі.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Нагадаємо, пожежа трапилася близько 09:20 на вулиці Річинського.
Дівчина розповіла, що бабуся хотіла зварити картоплю, увімкнула плитку, та увімкнулася, але погасла, вона запалила знову і стався вибух.
Бабусю від вибуху відкинуло і вона не могла самостійно встати. На щастя, сусід побачив та встиг врятувати жінку з будинку.
Перерахувати допомогу можна на Монобанку:
ht... Читати далі
27/01/2025 - 20:06
У Нововолинську в «Юрті Незламності» відбувся тематичний захід для школярів ліцеїв №1 та №4, присвячений темі «Тарас Шевченко у засланні в Казахстані».
Подія відбулась 27 січня, повідомили у фейсбуці міської ради.
Організаторами виступили Нововолинський ліцей №4 імені Тараса Шевченка та публічна бібліотека громади. Захід провела бібліотекарка ліцею №4 Наталія Фецяк.
Учні 8 та 9 класів дізналися більше про життя і творчість великого Кобзаря в період заслання, обговорили його внесок у світову культуру, декламували вірші поета та брали... Читати далі
27/01/2025 - 20:01
Волонтерка з Іваничівської громади Олександра Шептор заради збору коштів на ЗСУ розіграла оригінальний приз – тубус від гранатомета РПГ з епіцентру бойових дій, розмальований художницею Катериною Стецюк. На перемогу претендували учасники, які напередодні задонатили кошти для наших бійців.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Олександра Шептор провела чергову благодійну лотерею. Волонтерка запропонувала усім охочим за сто гривень придбати будь-який номер від 1 до 150. А потім за допомогою спеціальної комп’ютерної програми в онлайн режимі... Читати далі
27/01/2025 - 17:25
У Володимирі у двох школах організували дистанційне навчання.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Рішення прийнято через те, що у загальноосвітніх закладах громади спостерігається зростання кількості хворих на ГРВІ серед учнів та вчителів.
Дистанційно працюватимуть:
Гімназія №1 – з 28 по 31 січня;
Ліцей №3 – до 29 січня.
Як розповіла начальниця управління освіти Наталія Митошоп, кожен заклад має автономність і сам вирішує, як працювати з огляду на ситуацію. Але коли захворюваність складає 30%, запроваджується карантин, тому щоб цього... Читати далі











