Без імені

У Володимирі у дворі ОСББ встановил камери відеоспостереження
26/04/2021 - 22:53
В ОСББ «Затишний дім», що на вулиці Сагайдачного 14 у Володимирі, з’явилася система камер відеоспостереження. Сім відеокамер з оглядовістю 180 градусів встановили на багатоповерхівці місяць тому, і за цей час вже вдалося зафіксувати одного правопорушника. Інформує видання Буг. Камери нагляду облаштували біля входів у під’їзди, біля дитячого майданчика, на стовпах освітлення, щоб було видно подвір’я з усіх боків. Зробили це за сприяння народного депутата Ігора Гузя й підтримки фонду Ігора Палиці «Тільки разом». Оглянули, як працює сист... Читати далі
У Володимир-Волинській громаді обладнали міст через Лугу
26/04/2021 - 22:30
У Володимир-Волинському районі на вулиці Лобачинській, що через міст фактично сполучає два села – Федорівка і Заріччя, колись донедавна пролягав понтонний міст, яким пересуватися могла тільки важка техніка. Віднедавна ним змогли й пересуватись пішоходи. На цьому мосту не було зони для пішоходів. Для жителів навколишніх сіл це роками створювало незручності й вони взялися спільними зусиллями вирішувати проблему, – йдеться на сторінці народного депутата Ігоря Гузя у фейсбуці. Староста села Заріччя Андрій Самчук розповів, що часто цим мос... Читати далі
У Володимирі відбулись пам’ятні заходи до річниці Чорнобильської трагедії
26/04/2021 - 22:00
26-го квітня у Володимирі біля пам’ятного знаку «Пам’ятай Чорнобиль» пройшли заходи, присвячені 35-ій річниці аварії на ЧАЕС. У Володимир-Волинській територіальній громаді нині проживає близько 130 ліквідаторів 1 та 2 категорії, котрі брали безпосередню участь у боротьбі із наслідками найбільшого техногенного лиха в історії людства, – повідомляють на сайті міської ради. Пам’ять за усіма полеглими ліквідаторами вшанували під час хвилини мовчання під звуки Чорнобильського дзвону, після чого Ігор Пальонка разом із головою Володимир-Волин... Читати далі
У Володимирі-Волинському затримали наркоторгівця
26/04/2021 - 21:47
У Володимирі затримали “на гарячому” 23-го квітня наркоторговця, який продавав метадон на 12-15 тисяч гривень щомісяця. Ним виявився неодноразово судимий, у тому числі за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, 43-річний місцевий житель. Згодом, під час проведення за його місцем проживання санкціонованого обшуку, поліцейські вилучили дві таблетки Метадону, шприц з прозорою  рідиною та мобільний телефон, – повідомляє поліція Волині. Волинянин щомісяця збував 30-40 таблеток на суму 12-15  тис. грн. Його затримали у порядку с... Читати далі
У Володимир-Волинській громаді відновлять опалення в дитсадках
26/04/2021 - 21:36
26-го квітня у Володимир-Волинській громаді відновлять теплопостачання у закладах дошкільної освіти ТГ. Про це повідомив міський голова Володимира Ігор Пальонка під час онлайн-звіту про роботу на минулому тижні. “Ми провели перемовини з облгазом, з теплокомуненерго і, в зв’язку з пониженням температури навколишнього середовища, сьогодні (26-го квітня -ред.) розпочинаємо опалювати всі дошкільні заклади громади”, – повідомив міський голова. Також Пальонка прокоментував чи відновлюватимуть теплопостачання у школах, які, нагадаємо, з 26-г... Читати далі
Ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС з Володимира нагородили відзнакою
26/04/2021 - 21:29
26 квітня виповнюється 35-та річниця Чорнобильської катастрофи, в честь цього рятувальники ДПРЧ-7 вручили пам’ятну медаль ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС. Одним із ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електорстанції був Руслана Атлас з Володимира-Волинського. У знак подяки, рятувальники міста в пам’ятний день вручили сміливцю медаль.  
Поліція розшукує волинянку, яку підозрюють у шахрайстві
26/04/2021 - 12:08
Розшукують Польську Тетяну Миколаївну, 08 серпня 1975 року народження, уродженку Волинської області, жительку Києва. Про це повідомляє пресслужба поліції Волині. Жінку підозрюють у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Розшукувана переховується на територїі міста Києва та Київської області. Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження розшукуваної громадянки, просимо невідкладно... Читати далі
Болгарія назвала про умови в’їзду для українців
26/04/2021 - 12:04
Болгарія оголосила про умови в’їзду іноземних громадян на початку туристичного сезону, що стартує 1 травня. Про це повідомляє посольство України у Болгарії у Facebook, передає УНІАН. Зокрема, 23 квітня міністр охорони здоров’я Республіки Болгарія Костадін Ангелов заявив, що у зв’язку з початком туристичного сезону в країні з 1 травня в’їзд у Болгарію буде здійснюватися за умови наявності одного з трьох документів: – сертифікат вакцинації; – довідку, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР; – документ, в яком... Читати далі
Українець пройшов пішки 1180 км
26/04/2021 - 11:59
Професійний мандрівник-екстремал Сергій Гордієнко пройшов по Дніпро-Київ-Дніпро і зрештою подолав 1180 км. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook,  пише Кореспондент. “Кілька фото з останнього пішого походу за маршрутом Дніпро-Київ-Дніпро, який завершив 19 квітня”, – написав мандрівник. Відомо, що чоловік присвятив свой похід 25-річчю Української антарктичної станції імені Вернадського. Свого часу він працював інструктором з техніки виживання у високих широтах. Похід із Дніпра до Києва тривав більше місяця. Чоловік подорожува... Читати далі
Нагородили волинянина, який допомагав поліцейським гасити пожежу
26/04/2021 - 11:51
Нагордили юного мешканця Вишнівської громади, який допоміг загасити загорання сухої трави. Про це йдеться йдеться на сторінці у фейсбуці “Поліцейські офіцери громади у Волинській області”. Так, патрулюючи територію, поліцейські в селі Машків виявили горіння сухостою, який підпалили невідомі. Побачивши це, поліцейські не задумуючись почали гасити полум‘я, адже вогонь вже зайняв велику ділянку трави і міг наробити біди. Якраз у той момент поряд знаходився учень 11-го класу Мартинюк Олег. Хлопець проживає в цій громаді. Розуміючи, що офі... Читати далі
У Володимир-Волинському районі чоловік вдарив ножем поліцейського
26/04/2021 - 11:44
24 квітня у селі Кречів Володимир-Волинського району під час складання протоколу нетверезий чоловік вдарив поліцейського ножем. Про це інформує пресслужба поліції області. Наряд групи реагування патрульної поліції отримав повідомлення про вчинення домашнього насильства у селі Кречів. Під час складання на правопорушника адміністративного протоколу за ст. 173-2 КУпАП, нетверезий чоловік раптово вдарив співробітника поліції ножем. Правоохоронець отримав поранення руки, не госпіталізовувався. Зловмисника затримали. За вчинення кримінально... Читати далі
Володимирські футболісти здобули перемогу в першій грі Чемпіонату Волині
26/04/2021 - 11:40
25-го квітня у Володимирі-Волинському відбувся футбольний матч першого туру Чемпіонату Волинської області. Змагалися за перемогу ФК “Володимир” та ФК “Надія” з села Хорів колишнього Локачинського району. Команда Володимира перемогла з рахунком 3:0. Сергій Зубко забив гол у першому таймі, а в другому дублем відзначився Олексій Зінкевич.