Канікули будуть не тільки у школярів, а й у вихованців дитсадків

Двадцять третього грудня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній очільник міста наголосив на необхідності вирішення гострої проблеми, що стосується безпритульних собак. Для цього має бути відкрито притулок, можливо, він буде розташований на території КП «Полігон», а на його утримання потрібно залучити кошти з міського бюджету, а також підприємців. У навчальних закладах завтра – останній день навчання, канікули у школах триватимуть до 20 січня, у дитячих садках – теж канікули, до 12 січня. А вихованці шкіл естетичного напрямку відпочиватимуть до 12 січня. Під час наради говорилося й про те, що на ремонт доріг у місті протягом 2014 року було витрачено близько 5 мільйонів гривень. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які основні підсумки 2014 року?
-Завершується рік, особливо важкий і для нашого міста, і для всієї країни. З болем згадуємо про втрати одних із кращих українців, які не пошкодували власного життя заради нашого з вами майбутнього. Сім’ї загиблих володимирчан ми тримаємо під контролем і допомагаємо їм як можемо, та, звісно ж, ніяка допомога не замінить батька дітям, чоловіка – дружині. Маємо достатньо коштів для виплати заробітної плати бюджетникам. Проплачено заділ для екстрених служб, щоб вони змогли нормально працювати у святкові дні. Придбано новий тренажерний зал для спорткомплексу. Відремонтовано ряд доріг, шкода, що не всі. Замінено вікна у дитячих садках і деяких школах. Освоєно 80 відсотків коштів по проекту «Чиста вода», але ще маємо можливість провести водогін на вулиці Лермонтова і прилеглій.
-Які сподівання на наступнй рік?
-Поки що складно казати напевно, адже ще не прийнято державний бюджет, хоча він мав би бути готовим за сто днів до кінця року. Треба завершувати незакінчені справи, зокрема це стосується будівлі для центру зайнятості. Будемо закінчувати роботи по «Чистій воді» і працюватимемо над тим, щоб долучитися до аналогічних проектів. До того ж, у 2015 році мають відбутися вибори до міської ради та міського голови.
-Чи балотуватиметесь Ви на посаду міського голови?
-Напевне сказати не можу. Мабуть, пора, щоб прийшли нові, молоді обличчя, проте якщо громада буде за мене, то я не покину її у важкий час – це було б нечесно з мого боку.
-Минулого тижня Ви зустрілися з народним депутатом Ігорем Гузем. Які питання обговорювали?
-Було обговорено ряд питань. Зокрема я просив його посприяти у виділенні коштів для будівництва 44-квартирного будинку для військових у військовому містечку.
-Що побажаєте жителям міста напередодні Нового року?
-Перш за все, щоб припинилася війна і настав мир. Усім добра, здоров’я, удачі, і щоб ми були у когорті європейських держав.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі