Із гральними автоматами, що нелегально працюють у місті під виглядом лотерейних магазинів, оголошено боротьбу

Двадцять п’ятого листопада міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній Петро Данилович дав розпорядження оглянути частину міста, що за вулицею Привокзальною на території селища цукрового заводу, з метою виявлення там земельних ділянок і подальшої можливої передачі їх учасникам АТО. Щире обурення очільника міста викликала інформація, що шириться містом, про наявність у Володимирі-Волинському гральних автоматів, які вже давно заборонено законом. Але вони функціонують, зокрема на вулицях Устилузькій та Ковельській, під виглядом лотерейних магазинів, і є люди, які заходять туди, користуючись відомим їм паролем, та грають. Петро Саганюк дав розпорядження розібратися, а у випадку неможливості посадовців упоратися власними силами, долучити «Правий сектор» і «Самооборону». Міський голова звернувся до начальника управління праці та соціального захисту населення Володимир-Волинського міськвиконкому Миколи Матусевича із вказівкою знайти способи запустити автобус «гармошку», яким би змогли користуватися жителі міста. Також Петро Саганюк наголосив на необхідності своєчасної сплати комунальних платежів, закликав до свідомості усіх володимирчан щодо необхідності допомагати нашим військовим, які зараз перебувають у зоні АТО. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, наближається до кінця 2014 рік. Яким очікується бюджет на 2015 рік?
-2014 рік виявився дуже складним для усіх українців, приніс багато горя. Патріоти України заплатили власним життям за наше майбутнє. Та місто працює, хоча, на жаль, не зовсім так, як би хотілося. Було б добре, щоб працював цукровий завод, комбінат молочних продуктів. Та це не залежить від керівництва міста, а від приватних структур, які не завжди стараються, аби підприємства працювали як належить. Міський бюджет перевиконано. Ми виплатили заробітну плату працівникам бюджетної сфери, та комунальні послуги теж вже оплачено. Цього місяця тільки за тепло бюджетними організаціями заплачено 1 мільйон 16 тисяч гривень, і це враховуючи те, що ще не було морозів. Отож, основне, про що треба думати, – як пережити зиму. Завершуються роботи з ремонту доріг, зокрема, на вулиці 20 липня і частково на вул.Цинкаловського. Продовжуємо замінювати вікна, зокрема, у дитячих садочках Вони побудовані ще у минулому тисячолітті, й обігрівальна система там неекономна, обігрів приміщення вимагає великих затрат, тому потрібно переробити її на більш сучасну. Необхідно підняти заробітну плату працівникам бюджетної сфери, а також їхній соціальний захист, а то ситуація така, що зростає все, крім заробітної плати.
-Як працює загальноміський пункт допомоги військовим?
-Загальноміський пункт розміщений у приміщенні ЖЕКу. Я не задоволений тим, як зараз збирається допомога. Треба більше уваги приділяти учасникам АТО. Слід пам’ятати про те, що посилюються холоди. В понеділок працівники апарату міської ради одноденну заробітну плату віддали на придбання теплих речей нашим військовим. Хочу подякувати усім волонтерам і небайдужим людям, що долучаються до допомоги військовим.
-Як вирішено питання із призначенням нового очільника податкової?
-Можу сказати одне: керувати податковою не буде та людина, що зараз є виконуючою обов’язки. Про це я розмовляв із губернатором.
Тетяна Корнійчук,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі