Із фронтових доріг війни додому повернулися рідні брати Савюки

Двох братів, що разом понад рік боронили територіальну цілісність України у складі 14-ої бригади на Донбасі і 11 вересня повернулися додому, зустріли у Володимирі-Волинському.
На автостанції їхнього прибуття чекали дружини, діти, рідні, друзі та бойові побратими. Але це чекання не було сумним, а навпаки, радісним, адже додому поверталися мужні, загартовані українським духом перемоги чоловіки.
Сергій та Олександр Савюки – рідні брати. Хлопці були активними учасниками Революції гідності, неодноразово їздили на Майдан. З початком російської агресії вони пішли служити у батальйон територіальної оборони «Волинь», який згодом влився у 14-ту бригаду. Їхній батальйон тримав оборону Дебальцевого, а згодом захищав Артемівськ.
«Із хлопцями я познайомився в Києві на Майдані. Приємно було зустріти в гущі людей земляків з Володимира-Волинського. Ми усі пліч-о-пліч боролися з режимом Януковича. Саша та Сергій – сміливі й віддані справі розбудови України. Вони не відкосили від служби у Збройних силах, тож маємо пишатися такими людьми. Це гордість Володимира-Волинського», - зазначив майданівець та учасник російсько-української війни Олександр Приступа, який теж прийшов їх зустрічати.
І дійсно, з автобуса, який привіз братів додому, вийшли справжні захисники – стрункі, підтягнуті, загорілі та бородаті. Теплі обійми рідних і друзів, квіти у подарунок та слова вдячності за захист – у хлопців очі світилися щастям.
На їхню честь тричі пролунало «Слава!» та «Слава Україні! Героям слава!»
Там, серед вибухів та суцільної небезпеки, їм допомагала підтримка один одного, адже плече брата – як надійна броня, непробивний щит, який ніколи тебе не підведе.
Вони не надто багатослівні, можливо, мають відпочити та відійти, але запевняють, що на сході відчували нашу підтримку та молитви, які гріли їм душу.
Сьогодні Олександр та Сергій уже вдома і всім бажають одного – мирного неба над головою і щоб жодна мати, дружина та діти не знали, що таке війна.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі