Із 21-ої години у четвер до 6-ої ранку п’ятниці у місті буде припинена подача води

Третього листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед очільник міста звернув увагу на те, що необхідно ввести електронну закупівлю товарів, оскільки це дасть можливість слідкувати за цінами. Начальник міського управління освіти Дмитро Здіховський поділився приємною звісткою про від’їзд до Німеччини 10-ти учнів міської гімназії, які навчатимуться у гімназії міста Цвікау. Однак тут же довелося почути неприємну новину про дітей-сиріт Галушко, у яких вкрали корову. Як підкреслив міський голова, розшукати крадіїв – справа честі міліції. Ще наголошувалося на тому, що у зв’язку з потребою у тимчасовій зупинці водозабору у місті в четвер з 21-ої години до 6-ої ранку п’ятниці буде припинена подача води. Такі відключення передбачені до нового року. Також гостро постало питання про діяльність аптек. Не може не дивувати те, що всі аптеки постачає ліками один виробник, а ціни – різні. Міська рада прослідкує за цим питанням.
Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови з представниками місцевих ЗМІ, під час якої він відповів на запитання журналістів.
-Петре Даниловичу, Ви вже знаєте склад міської ради, з якою будете працювати? Яке Ваше бачення майбутньої роботи, які перспективи?
-До міської ради пройшло 5 партій. Я думаю, що це нормальні люди, які йшли до ради заради громади міста. Буде створено 7 комісій, які очолюватимуть представники різних партій.
-Залишилося два місяці до завершення року. Що вдалося реалізувати?
-Плани успішно виконали. Не вистачає виробничої потужності, зокрема у будівництві. Маємо одну школу – №1, де повністю замінені вікна на енергозберігаючі.
-Місто чекає додаткових коштів. Що це за кошти?
-Уже отримали 650 тисяч на ремонт вулиць. Наразі це вулиці Шухевича та Василівська.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі