Історія про м’ясорубки, і не тільки…

Останніх кілька днів маса людей у різних вертикалях та горизонталях обговорює походи новообраних депутатів Володимир-Волинської міської ради до дитячих садочків міста. Історії звучать різні, тому пропоную послухати, як-то кажуть, з перших вуст.
«Проаналізувавши проект рішення ІІІ позачергової сесії Володимир-Волинської міської ради від 15 грудня 2015 року, багато хто з депутатів зацікавився великими сумами видатків на придбання устаткування. В тому числі – придбання 4-х м’ясорубок у дитячі садочки на загальну суму 78 288 гривень. Не те, щоб хтось не порадів за наші дитячі заклади, що настав час, коли знайшлися кошти і для дітей. Просто сума видатків дещо вразила, адже 78 288 гривень – це бюджет міста, податки громади, і використовувати їх потрібно раціонально, так як потреб у міста надто багато. До речі, скажу, що завідувачі в наших садочках – молодці, бо перш ніж провести депутатів на кухню, видали їм обмундирування – халати, шапочки і навіть бахіли з масками!
Скандал трапився вже на засіданні комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, комунікацій та міжнародного співробітництва. На засідання сесії завітав міський голова Петро Саганюк з короткою промовою, що тут, мовляв, депутати ходять і на кухню теж. Тому попередження всім – в останній раз, бо відповідальність будуть нести всі (маємо навіть аудіозапис). Досить неетично звернувся міський голова до депутата Сергія Барщевського. Вердикт такий – депутати протиправних дій не чинили. Але, на думку депутата Валентина Вірковського, поступили неетично».
Підготувала Наталія Матвіюк за матеріалами аккаунту у Фейсбуці депутата міської ради Віри Сергєєвої

Розділ новин: 

Коментарі