Іронія долі, або з приїздом!

З1 грудня навчання в педколеджі були скорочені. Збуджених передчуттям свята студентів важко було втримати в аудиторіях. Оксана збиралася в гості до подруги Ольги, яка запрошувала її разом зустрічати Новий рік. Ольга хворіла, і Оксана просто не могла відмовити подрузі. Дівчина їхала до подруги вперше. По телефону Ольга пояснила, якою електричкою з Ковеля їхати, на якій зупинці сходити. Пообіцяла, що її молодший брат зустріне Оксану. В потязі було багатолюдно. Мороз замурував вікна вагону, і лише станційні вогні час від часу примарно освітлювали їх. Дівчина вирішила триматися огрядної молодиці, яка запевняла, що підкаже станцію, де Оксані потрібно зійти. Після майже сорокахвилинної мандрівки молодиця сказала: «Зараз твоя зупинка!».
Зістрибнувши з електрички, Оксана оглянулась. На пероні зовсім не було людей. Почекавши декілька хвилин, дівчина несміливо вийшла на привокзальний майданчик, де сиротливо паркувався «Москвич». Оксана майже підбігла до автомобіля, але водія на місці не було. Оксана була впевнена, що вони з Ольжиним братом розминулися. Чекати дівчині не довелося довго. До машини підійшов високий кремезний хлопець.
- Я нікуди не їду, дівчино! – пробурмотів незадоволеним, майже сердитим голосом.
- Хіба ви не Олексій, Олин брат?
- Який ще брат?! Я дівчину свою зустрічав, а вона не приїхала!
- А де тут вулиця Садова?
- Немає у нас такої вулиці! А ви куди власне їдете?
Оксана розгублено назвала містечко, до якого прямувала. Хлопець іронічно засміявся.
- То ви, голубонько, на зупинку раніше зійшли! До вашого пункту прибуття ще кілометрів десять! Та гаразд! Раз так трапилося, що моя кохана не приїхала, а ви помилилися зупинкою, відвезу вас!
Ольга була не на жарт стурбована тим, що брат повернувся без Оксани. То ж яке було її здивування, що рум’яна з морозу подруга зайшла до будинку в товаристві гарного парубка. Валерія – саме так його звали – запросили разом зустріти Новий рік.
А весною Валерій з Оксаною побралися. Як виявилося, колишня наречена Валерія тієї новорічної ночі святкувала з іншим. «Іронія долі, або з приїздом!» - жартували на весіллі рідні і друзі, коли дізналися історію знайомства новоствореного подружжя. Таки в новорічну ніч відбуваються дива!
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі