Інструктаж щодо виявлення підозрілих предметів має бути проведений в усіх установах

Нарада міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 23 серпня, розпочалася дещо незвично. Міський голова Петро Саганюк повідомив, що у приміщенні міської ради протягом 40 хвилин перебував муляжний мішок, на який ніхто не звернув уваги. На щастя, це була навчальна операція, що виявила необхідність провести інструктаж з керівниками відділів та представниками преси. Для цього до слова був запрошений заступник начальника Володимир-Волинського управління СБУ Ігор Милогородський. Він закликав присутніх звертати увагу в установах і організаціях на залишені біля входу чи кабінетів пакети, сумки тощо. Якщо просять прийняти передачу, доцільно, щоб особа, яка передає, показала вміст передачі. При виявленні підозрілих предметів не можна допускати паніки, а негайно викликати представників поліції. В сусідніх районах, зазначив промовець, були випадки, коли батьки, повернувшись із зони АТО, привезли з собою зброю, яка потрапила до рук дітей і спричинила травмування. Після виступу Ігоря Милогородського міський голова дав вказівку управлінню освіти провести аналогічний інструктаж з педагогічними та учнівськими колективами. Таку ж вказівку отримали головний лікар ТМО та керівники комунальних служб. Очільник міста наголосив, що дана інформація має бути взята до уваги і закладами торгівлі, оскільки «ми живемо у прикордонній зоні. В Європі напружена кримінальна ситуація. У нас вона не краща».
Також Петро Саганюк нагадав про план святкування Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України, повідомив приємну новину про те, що Наталія Поліщук, директор хлібозаводу, Указом Президента України нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. Ряд державних та обласних нагород отримають інші активісти міста та учасники АТО.
Під час брифінгу з місцевими журналістами міський голова звернув увагу на те, що українському суспільству необхідна консолідація і єдність усіх політичних сил.
-Петре Даниловичу, чи можлива консолідація на наших теренах?
-Нам треба думати, що робити, як жити далі. Ми повинні думати про державу, домовлятися, як вийти із тієї системи, що склалася. Догодити всім неможливо. Навіть Ісус Христос всім не догодив. Хай кожен, хто любить критикувати, стане на моє місце, скаже своє бачення виходу із ситуації. Треба думати, як зберегти Богом дану незалежність країни. Куди пішли численні кредити? Що зроблено? Я звинувачую всіх, і в тому числі самого себе.
-25 років незалежності. Що є головним здобутком цих років?
-Головним здобутком є український народ. Уже тим, хто народився в рік проголошення незалежності, 25 років. Це молоді люди, енергійні, заповзяті, освічені. Серед них є майбутні політики і господарники.
-Що потрібно для того, щоб досягти діалогу?
-Якщо хочемо в Європу, необхідні консолідація і взаєморозуміння.
-Як Ви розцінюєте чвари, що виникли в «Теплокомуненерго»?
-Якби була єдність у колективі, не виникли б ці ганебні випадки. Там є особи, які не хочуть консолідації колективу. Якщо не заспокояться, застосовуватимемо певні заходи.
-За тиждень свято Першого дзвоника. Чи всі школи готові?
-Я особисто задоволений, на добру «четвірку». Але ще є тиждень. Роботи підтягнемо. Всі школи будуть готові.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі