Іноземні доходи обов’язково треба декларувати

Громадян, які минулого року отримували доходи в іноземній валюті, запрошують подати податкову декларацію за 2017 рік. Відповідно до норм Податкового кодексу України, сума іноземних доходів включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку. Визначити до сплати суму податку та військового збору кожному декларанту допоможуть фахівці ДФС.
Щоб правильно встановити суму доходів, які треба задекларувати в національній валюті, громадянин повинен перерахувати отримані іноземні доходи за курсом Нацбанку України, що діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів. За підсумками 2017р. сума іноземного доходу оподатковується податком на доходи за ставкою 18%. Військовий збір розраховується фізичними особами самостійно за ставкою 1,5% об’єкта оподаткування. В податковій декларації про майновий стан і доходи громадяни відображають суму отриманого доходу за звітний рік та визначають податкове зобов’язання з податку на доходи та військового збору.
Декларацію за 2017 рік необхідно подати до 1 травня 2018 року.
Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за 2017 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2018 року.
Оксана Левчук, в.о. начальника Володимир-Волинської ОДПІ

Розділ новин: 

Коментарі