Іноді стається все не так, як ми очікували…

Життя таїть в собі багато таємниць – і в цьому його сенс. Якось один чоловік розповів мені історію про свого друга, який «по самі вуха втріскався» у красиву дівчину. Тож поділюся нею з вами.
…Здавалося, вони були ідеальною парою. Вадим завжди ходив на побачення з квітами, старався не спілкуватися з дівчатами, щоб не давати приводу для ревнощів. Коротше кажучи, робив усе задля своєї коханої.
Вона ж натомість ходила по різноманітних барах, спілкувалася з чоловіками. Вадим закривав на це все очі, оскільки не міг уявити свого життя без цієї дівчини. Але вона одного разу на побаченні сказала, що «любов пройшла, нам краще залишитися друзями». Він, звичайно, був шокований таким поворотом подій.
Цього ж вечора Вадим подзвонив другові, щоб попрощатися. Той одразу збагнув, що і до чого, та кинувся його шукати.
-Мені пощастило. Прийшов би я на кілька хвилин пізніше... На щастя, Вадим не скоїв страшного самогубства. Привівши його додому, я пояснив, що розрив з дівчиною – це пусте. Не варто перейматися, оскільки навколо мільйони гарних дівчат, які мріють зустрічатися з тобою, - розповідає чоловік.
Після цієї розмови Вадим поступово став приходити до тями. Якось він познайомився з дивовижною дівчиною на ім’я Оксана. І ось уже минуло кілька днів, як Вадим і Оксана одружилися. Неможливо забути їхні палкі поцілунки під вигуки «Гірко, гірко!» Вадим не тямив себе від щастя. Ось так буває в житті. Ніколи не втрачайте надії.
Анна Коваль, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі