Імовірно, відновлять призов на строкову службу з 18-ти років

Публікації

Головна проблема призовних кампаній — неявка призовника за повісткою, змушують усіх, від кого залежить виконання положень Закону «Про військовий обов’язок і військову службу», подивитися на чинне законодавство ретельніше.
Про шляхи вирішення цієї найболючішої проблеми для працівників військкоматів йшлося на брифінгу з начальником відділення комплектування Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ підполковником Миколою Качаненком, - інформують на сайті Володимир-Волинського ОРВК.
-Ми подали до Генштабу пропозиції щодо підвищення відповідальності призовників за порушення правил військового обліку і, зокрема, за неявку до військкомату за повісткою та ухилення від військової служби, - повідомив Качаненко.
Існують певні розбіжності між законом і президентським Указом про призов. У законодавчому документі йдеться, що призову на строкову службу підлягають громадяни, яким «виповнилося 18 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку». А відповідно до останніх президентських указів, призивали з 20 років.
—Така розбіжність негативно впливає на призовну кампанію. Нещодавно на нараді в Офісі Президента озвучили пропозицію призивати до війська з 18-ти років, як того вимагає Закон. У письмовому вигляді така пропозиція надійшла і від Генштабу ЗСУ.

Розділ новин: 

Коментарі