Ілля Романюк – неодноразовий учасник і призер всеукраїнських танцювальних фестивалів

Шість років тому, ще навчаючись у Володимир-Волинській гімназії, Ілля Романюк почув розмову однокласниць про танцювальну школу, яка лише починала працювати з дітьми у місті. На той момент хлопець займався боксом, футболом і боротьбою. Проте захотів спробувати себе у чомусь зовсім іншому – у танцях.
За час тренувань та виступів Ілля разом з тренером побував у різних містах України: Львові, Рівному, Луцьку, неодноразово у Києві, Чернівцях.
Хлопець тренується, розвивається, бере участь у майстер-класах відомих танцюристів України і світу. І зараз сімнадцятирічний студент 3-го курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу є правою рукою головного тренера «MJ-dance school» Романа Дячка. За словами тренера, Ілля – один з найстаранніших, найвідданіших його учнів, на нього завжди можна покластися і бути впевненим, що він підтримає і допоможе. Хлопець є членом громадської організації «Молодіжний центр «Креативний світ», яку започаткував Роман Дячок.
Ілля Романюк – неодноразовий учасник всеукраїнських танцювальних фестивалів та призер у своїх номінаціях.
«Що дали мені заняття з танців? Нові, цікаві знайомства, справжніх друзів, тренера-наставника, який вчить, змінює погляди на життя, допомагає розвиватися», - розповідає хлопець.
Щороку набираються нові групи шестирічок з таких видів танцю як hip-hop, house, brake-dance. Залежно від рівня підготовки і бажання учнів танцювати, створюються такі групи у Володимирі-Волинському, Нововолинську, Ковелі.
Юні танцівники демонструють свій талант, показують набуті вміння та навички, демонструють свою справжню танцювальну культуру, девізом якої є «Peace, Love, Unity & having fun» («Мир, любов, об’єднання та хороший настрій»).
Ілля Романюк є наставником талановитої молоді у Володимирі-Волинському. «Молоді танцюристи зацікавлені в тому, чим займаються, їм подобається подорожувати танцюючи, запалювати публіку, бути в центрі уваги глядачів. Завжди підходять, питають поради, просять допомоги та підтримки. Всі дуже дружні», - каже Ілля. Хлопець зовсім не жалкує, що присвятив стільки часу, сил та енергії танцям. Він хоче і надалі розвивати культуру танцю не тільки у Володимирі-Волинському, а й по всій Україні. Бажає всім знайти себе у тому, що подобається, припало до душі. Головне – бути наполегливим і не здаватися.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі