Ігор Гузь: «За період моєї каденції ми побували у кожній сільській раді округу»

Із початку 2016 року народний депутат Ігор Гузь та його помічники провели 85 прийомів виборців у Володимир-Волинському, Іваничівському та Любомльському районах, а також у Нововолинську та Володимирі-Волинському. Загалом з початку року до команди нардепа звернулося близько двох тисяч людей.
Найчастіше звертаються по допомогу на лікування, через порушення своїх прав органами влади різного рівня, невдоволення якістю надання комунальних послуг, нарікають на високі тарифи, низькі зарплати, неякісні дороги. Хоча нардеп не має можливості допомогти всім, Ігор Гузь намагається робити все, що може у рамках своєї компетенції та наявних ресурсів.
Днями народний депутат провів прийом громадян з особистих питань у Володимирі-Волинському та Іваничах. Ще з 2014 року принциповим завданням для Ігоря Гузя та його помічників стало проведення прийомів у всіх сільських радах округу, щоб жителі кожного села мали можливість звернутися зі своїми проблемами та потребами.
«Намагаюся щомісячно приймати виборців, щоб розуміти їхні потреби та чути думку. Мої помічники постійно працюють у селах, селищах, містах. Тому ми знаємо проблеми, які турбують кожну окрему громаду. За період моєї каденції ми побували у кожній сільській раді округу», – зазначає депутат.
Нагадаємо: у виборчому окрузі №19 працюють громадські приймальні народного депутата Ігоря Гузя в Любомлі, Володимирі-Волинському, Іваничах та Нововолинську.
Ганна Марчук

Розділ новин: 

Коментарі