Ігор Гузь вкотре закликає Генпрокурора припинити переслідування бійців 51-ої бригади

Хоча вже було доручення Генерального прокурора Юрія Луценка щодо закриття справ проти бійців 51-ої бригади через нібито “дезертирство”, прокуратура Запорізького гарнізону так і не зробила цього. Тому народний депутат Ігор Гузь вкотре із трибуни Верховної Ради закликав Юрія Луценка припинити переслідування бійців.
«Другий рік «мордують» бійців бригади, звинувачуючи їх у дезертирстві, хоча вони жодним чином не дезертири. Я про це кажу, мої колеги про це кажуть, усі волиняни, які є родичами, дітьми, батьками наших бійців. Всі знають, де бригада була на Донбасі, в яких обставинах: як їх кидали командири, яка була зброя», – заявив Ігор Гузь.
«У травні було ваше доручення: закрити всі справи про так зване “дезертирство” героїчних воїнів 51-ої бригади. Якісь певні дії були, але, на жаль, військова прокуратура Запорізького гарнізону не виконує ваші доручення і продовжує знущатися з наших бійців. Так співпало, що в Києві представники нашої бригади, воїни “Азову”, “Донбасу”, “Айдару” пікетують прокуратуру. Їх “прийняв” заступник ваш, пан Сторожук. Юрію Віталійовичу, я Вас дуже прошу, дайте чітке доручення – припинити знущання з наших бійців!”, – наголошує волинський нардеп, порушуючи вкотре питання наших солдатів у стінах парламенту.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі