Ігор Гузь відзначив річницю Незалежності, перепливши озеро Світязь по довжині 7,4 кілометра

Народний депутат Ігор Гузь у рамках програми пропаганди здорового способу життя відзначив 25-у річницю Незалежності України запливом на озері Світязь по довжині від урочища Гряда до урочища Мукошин. Ця акція стала другою після 2012-го року, коли Ігор Гузь вже перепливав озеро по ширині. Цього разу, як і у 2012-у, до нього долучився побратим Валерій Макарук – вихованець патріотичної організації «Національний альянс». «Я люблю перепливати різні озера – це для мене щоразу досягнення мети, яку я перед собою ставлю. І таким чином я хочу пропагувати здоровий спосіб життя, спорт, саморозвиток. Коли чимало людей спиваються, треба показувати, що є інший шлях, є можливість бути щасливим завдяки спорту і водночас вчитися випробовувати себе, ставити цілі та досягати їх», – розповідає Ігор Гузь.
«Ми плануємо, що цей заплив стане початком кампанії за здоровий спосіб життя на Волині. У нашої команди є бажання це робити, є можливості, є бачення. Це буде не тільки плавання. Зараз ми добилися встановлення 77 майданчиків в окрузі, будемо просувати інші ініціативи, щоб спорт і здоров’я ставали популярнішими», – каже депутат.
Ігор Гузь анонсував, що вже наступного року планує перепливати друге за величиною шацьке озеро – Пулемецьке, тому запрошує готуватися та приєднуватися всіх, хто відчуває у собі сили для цього.
Народний депутат вів пряму трансляцію під час перепливання озера Світязь по довжині. Загалом нардеп разом із побратимом Валерієм Макаруком подолали більше 7.4 кілометрів за 7 годин і 23 хвилини.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі