Ігор Гузь узгодив напрямки співпраці з головами громад Прибужжя

Народний депутат Ігор Гузь зустрівся з головами новостворених об’єднаних територіальних громад свого округу, щоб обговорити напрямки спільної роботи та можливості поєднання зусиль для розвитку краю. Йдеться зокрема про залучення коштів для співфінансування розвитку інфраструктури у громадах, допомогу із залученням грантових коштів, а також комунікації з органами влади, до яких голові громади часто важко достукатися самостійно.
Також на зустрічі визначили нові напрямки роботи Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, яка тепер зосередиться на підтримці становлення та розвитку новостворених ОТГ. Другим ключовим напрямком стане міжнародна співпраця. Так для кожної громади в рамках роботи асоціації потрібно налагодити зв’язки з партнерами у країнах ЄС, зокрема у сусідній Польщі.
А під час роботи в окрузі Ігор Гузь планує проводити спільний з головами громад та місцевими депутатами прийом виборців, аби люди могли ефективно донести свої проблеми та пропозиції до влади на всіх рівнях. «Активні, самодостатні громади – це нова основа Прибужжя, тому мій обов’язок – з ними активно працювати, бачити їхні проблеми, чути їхні пропозиції і робити все можливе, щоб допомагати головам та депутатам, яких обрали люди», - переконаний Ігор Гузь.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі