Ігор Гузь: «У кожній сільській раді округу плануємо встановити по одному новенькому спортивному та дитячому майданчику»

За сприяння фонду «Прибужжя» Ігоря Гузя ще один новенький дитячий майданчик з’явився у с.Сусваль (раніше Жовтневе), що у Володимир-Волинському районі. Це результат виграного гранту ініціативної групи «Об’єднані молоді мами», втілений у виборчому окрузі №19. Громада села об’єдналася навколо потреби і стала переможцем конкурсу «Крок назустріч», ініційованого Фондом.
Відбулося урочисте відкриття проекту «Ростемо і розвиваємося». Жителів села з гарною подією привітав виконавчий директор Фонду Борис Карпус. Він побажав, щоб проект приніс користь громаді, задоволення – дітям, та закликав і надалі бути активними та ставати переможцями. Загалом від с.Сусваль на конкурс «Крок назустріч» від фонду «Прибужжя» Ігоря Гузя заявки на участь подали три ініціативні групи. Отримавши від фонду 20 тис. грн. та вклавши кошти громади, ініціативна група за два місяці реалізувала задум.
У планах цього року в регіоні «Прибужжя» встановити близько 80 дитячих та спортивних майданчиків. Про це Ігор Гузь розповів під час прес-конференції у Нововолинську. Кабмін підтримав пропозиції нардепа щодо виділення державної субвенції на ці цілі та низку інших соціально значимих об’єктів.
«У кожній сільській раді округу плануємо встановити по одному новенькому спортивному та дитячому майданчику. А у Володимирі та Нововолинську їхня кількість сягатиме 10-ти. Це гарна перспектива для невеличких сіл та містечок округу», - розповів він. З державної казни надійде 12 млн. грн. для Любомльського, Іваничівського, Володимир-Волинського районів та двох міст: Володимира-Волинського і Нововолинська: «Зроблю відразу уточнення про те, що будуть внесені технічні зміни, згідно з нашою домовленістю з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом – це тільки перша частина суми. Я очікую, що у вересні надійде ще 8 млн. для вирішення проблем виборчого округу № 19».
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі