Ігор Гузь став на захист родин загиблих учасників АТО

Держава ставить родини загиблих учасників АТО у «правову пастку» при виборі пільг. Темі врегулювання цієї проблеми присвятили брифінг у парламенті народний депутат Ігор Гузь разом із представниками з Нововолинська, Хмельниччини, а також з Іваничів.
«Війна вже третій рік йде, а проблеми залишаються тими самими: хороші та правильні закони, пільги, низька поінформованість про права, пасивність та байдужість місцевої влади і багато інших питань. Це стосується пільгового проїзду, комунальних послуг, санаторного лікування та інших питань, де насправді дуже легко виправити ситуацію, щоб родини загиблих відчували, що про них піклується держава», – наголосив Ігор Гузь.
Дружина загиблого офіцера 51-ї бригади з Нововолинська Марина Шепелюк зазначила, що родини загиблих учасників АТО прирівнюють до ветеранів війни, однак їм не надають відповідні пільги. Зокрема це стосується зниження вартості оплати за комунальні послуги та проїзд у громадському транспорті. Учасники брифінгу закликали уряд, Міністерство соцполітики звернути увагу на зазначені проблеми і врегулювати їх на законодавчому рівні.
«Потрібна спільна позиція. Люди ображаються. Вони ж однакові, що у Ковелі, Володимирі, Нововолинську чи Іваничах… Вони розуміють, що органи місцевого самоврядування можуть, як мінімум, сісти і домовитися. І прийняти спільне рішення. Тоді люди відчували б підтримку держави», – резюмував Ігор Гузь.
Наразі помічники народного депутата працюють над формуванням звернень до вищих інстанцій, де викладуть усі вимоги людей щодо врегулювання питання з надання пільг родинам загиблих учасників АТО.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі