Ігор Гузь: «Разом з командою прагнемо показати інший рівень співпраці з громадами, ніж мої попередники»

Змістовною та цікавою була чергова прес-конференція народного депутата України Ігоря Гузя з журналістами округу в місті Нововолинську. Традиційно обранець звітував про свою роботу в окрузі, парламенті та озвучив проблемні питання, з якими стикається у своїй діяльності.
Обранець розповів, що з початку року разом з командою зробили чимало хороших справ. За його дорученням помічники проводять навіть у найменших селах прийом громадян для вивчення на місцях проблеми виборців. Поінформував, що зроблено і що планується. Що стосується цього року, то запевнив, що докладе максимум зусиль, аби посприяти надходженню з державного бюджету до 30-ти мільйонів гривень на нагальні потреби регіону Прибужжя.
Депутат каже, що знає всі болючі теми в окрузі та прагне разом з командою показати інший рівень співпраці з виборцями, ніж його попередники. Найбільшою проблемою в Нововолинську є невизначеність в майбутньому копалень №9 і «Бужанська» та запуск десятої шахти, у Володимирі-Волинському – збереження школи-інтернату і станції переливання крові.
Ігор Гузь розповів, що спільно з міською владою у Нововолинську запланували цьогоріч завершити процес із заміни, де це потрібно, всіх старих вікон і дверей на нові у дитсадках. Зокрема торік на енергозаходи в дошкільні заклади шахтарського міста спрямували із соцеконому майже 1,6 мільйона гривень.
Налагоджений діалог народного депутата з політиками і посадовцями області – це дуже важливо і працює на користь волинян.
-З головою обласної ради Ігорем Палицею – в команді, а з новим головою облдержадміністрації Олександром Савченком вже зустрічалися, потисли руки, зідзвонювалися щодо деяких питань. Сподіваюся, мене будуть чути в питаннях розвитку мого округу, і я готовий почути голову ОДА. Політику відклали в довгий ящик, - підкреслив обранець.
Крім того, йшлося про будівництво полігонів твердих побутових відходів у Володимирі та Нововолинську.
-Із заступниками мерів обох міст зустрічалися з очільником Мінекології Остапом Семераком. Є шанс отримати з екофонду на будівництво сміттєзвалищ та придбання техніки для збору і транспортування сміття орієнтовно 10,2 мільйона гривень, - сказав обранець.
Розповів він про мистецькі та туристичні проекти, які із задоволенням втілює в окрузі, мотивуючи та залучаючи до цих акцій багато молоді.
-Зараз дуже серйозно працюю над масштабним проектом з реставрації володимирських валів, який реалізовуватиметься в кілька етапів. З моєї ініціативи Волиньрада вже двічі виділила кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Ще один дуже привабливий проект – створення Музею Другої світової війни в колишніх військових дзотах, 18 з яких розташовані навколо Устилуга, - розповів він.
Цього року вдруге відбудеться фестиваль «Княжий» в селі Заріччя – 23-24 червня. Ідея запустити такий фестиваль належить саме Ігорю Гузю. Торік цей фест зібрав дев’ять тисяч відвідувачів, це, як для першого разу, величезна кількість гостей. Подали заявку на реєстрацію торгової марки фестивалю «Княжий». У парку облаштували освітлення, працюють над очисткою берега річки Луга, облаштують пляж. Це проект на кілька років. Цьогоріч за кошти соцеконому куплять туди маленьку сцену.
Не оминув депутат і такої важливої теми як будівництво волинських доріг. З його слів, у планах поточного року – ремонт автотраси з Володимира-Волинського до Нововолинська. А це 18км дорожнього полотна, і не ямковий ремонт, а капітальний.
-Завершується ремонт дороги «Луцьк – Володимир-Волинський», і він цьогоріч повинен бути закінчений повністю, а дорога здана в експлуатацію. Дорогу від Володимира до Устилуга робитимуть за кошти польського кредиту луцький та одеський підрядники, - зазначив обранець.
Також Ігор Гузь розповів, що зусиллями двох сторін: фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримають багато потрібних проектів в окрузі. Ось у Нововолинську спільно впроваджуватимуть програму «Чистий двір» і почнуть наводити лад на території будинків, переважно там, де створено ОСББ. Суттєва підтримка вже надається в окрузі для різноманітних спортивних проектів.
Волинські журналісти порушили тему, що у той час, коли вже четвертий рік тривають воєнні дії на Донбасі, українці змушені купувати газетний папір російського виробництва, адже українського аналога просто немає. Вони передали вимоги Національної асоціації українських медіа, в яких наголошують, що «місцева преса проти пресу і готова захищати свої права на свободу та розвиток місцевої преси в Україні».
Поряд з місцевими проблемами обговорювали й загальнодержавні. Серед них про автомобілі на іноземній реєстрації, створення єдиної Української Помісної Церкви, про подальшу децентралізацію в країні та політику.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі