Ігор Гузь підтримав законопроект, який дозволить затвердити Оваднівську громаду

Верховна Рада України підтримала законопроект №4676, який дозволяє створювати громади селам із різних районів. Завдяки цьому стало можливим створення і затвердження Оваднівської громади на межі Володимир-Волинського та Турійського районів.
«У моєму окрузі є Оваднівська громада, яка об’єдналася і включила село з іншого району. Тільки через це людям не дали дозволу створити громаду! Мене просять сільські голови і вся громада, аби їм дали можливість включити до ОТГ село з іншого району. Просять вже впродовж року, щоб ми з вами надали таку можливість. Колеги, прошу підтримати цей закон», - наголосив Ігор Гузь із трибуни Верховної Ради України 8 вересня. Отже, за законопроект №4676 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об’єднання територіальних громад» проголосувала парламентська більшість – 238 народних депутатів.
«Відтепер населені пункти з різних районів та навколо міст обласного значення зможуть об’єднуватися у територіальні громади. Таке рішення дуже важливе і для нашого округу, і для країни. Створення нових громад, незважаючи на старі межі районів, дає нові можливості для розвитку», - зазначив Ігор Гузь.

Розділ новин: 

Коментарі