Ігор Гузь: «На ремонт дороги у Володимирі-Волинському держава виділить п’ять мільйонів гривень»

Проблема із незадовільним станом волинських доріг і до сьогодні залишається актуальною. До народного депутата України Ігоря Гузя неодноразово зверталася міська влада Володимира-Волинського із проханням допомогти з фінансуванням ремонту дороги, що на вул.Ковельській. Ігор Гузь посприяв, аби Кабмін прийняв на розгляд пропозицію щодо виділення коштів із держбюджету на її ремонт.
За рахунок співфінансування із державного, обласного та місцевого бюджетів уже запланували проведення ремонту вул. Ковельської.
Довжина цієї дороги, якою щодня проїжджає безліч міських та іноземних автомобілів, сягає 2,2км. Для поточного ремонту цього об’єкта із державного бюджету передбачено 5,2 млн. грн. За рахунок співфінансування обласного та міського бюджетів також планують спрямувати 1,4 млн. грн.
«На ремонт дороги на вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському держава виділить 5 мільйонів гривень. Працюємо далі!» - зазначив народний депутат України Ігор Гузь.
Перший заступник володимир-волинського міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що Служба автомобільних доріг у Волинській області зараз працює над розробкою проектно-кошторисної документації для ремонту дороги. Згодом відбудеться тендер. Після цього розпочнеться ремонт. Реконструкцію планують розпочати уже влітку цього року.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Розділ новин: 

Коментарі