Ігор Гузь: «Майже чотири мільйони гривень держава виділила на розвиток міста Володимира-Волинського і району»

Уряд врахував пропозиції народного депутата України Ігоря Гузя і виділив понад 12 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток його виборчого округу. Відповідну постанову Кабмін підписав напередодні.
Такому важливому рішенню для округу передувала зустріч Ігоря Гузя із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Кошти розподілені між Любомльським, Іваничівським та Володимир-Волинським районами, а також між містами Нововолинськ та Володимир-Волинський.
На розвиток міста Володимира-Волинського цьогоріч спрямується 1,73 мільйона гривень.
Зокрема заплановано:
-503,7 тисячі гривень – на капремонт системи опалення ДНЗ №8 «Вишиванка»;
-448,9 тисячі гривень – на капремонт частини фасаду ДНЗ №2 «Казка»;
-299,3 тисячі гривень – на капремонт даху пральні Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання;
-по 79,8 тисячі гривень (кожному) на будівництво шести дитячо-спортивних майданчиків у Володимирі-Волинському. Їх розташують на територіях парків Гагаріна та Слов’янського, у парку військового містечка, а також на вулицях Ковельській, 101, Луцькій, 105 та Сагайдачного, 5 і 7.
ДляВолодимир-Волинського району спрямується понад два мільйони гривень.
У планах – освітлення вулиць Нова Дружба та Лесі Українки у селі Льотниче Зимненської об’єднаної територіальної громади. На ці цілі передбачено 149,6 тисячі гривень.
Заплановано також втілення енергозберігаючих заходів у будинку культури в Устилузі. Субвенція – 99,8 тисячі гривень.
Також відбудеться реконструкція низки інших соціальних об’єктів:
-149,6 тисячі гривень – на оновлення системи опалення будинку культури у селі П’ятидні;
-93,9 тисячі гривень – на капітальний ремонт зовнішнього освітлення на вулиці Садовій у селі Шистів;
-48,2 тисячі гривень – на заміну вікон та дверей у будинку культури в селі Зимне;
-199,5 тисячі гривень – на заміну вікон та дверей у селі Березовичі.
Нові сучасні дитячо-спортивні майданчики, вартістю 79,8 тисячі гривень кожен, облаштують у 17-ти населених пунктах: у селах Хмелівка, Ласків, Бубнів, Стенжаричі, Лудин, Микитичі, Селець, Білин, Микуличі, Сусваль, Красностав, Зоря, Заріччя, Хотячів, Льотниче, Рогожани та у місті Устилуг.
-Я намагаюся змінювати стереотипи, бо, на жаль, за довгий час люди звикли, що про їхні проблеми згадують лише перед виборами, а коли депутати йдуть у парламент, то про округ не дбають. Я постійно в окрузі і детально вивчаю проблеми, знаю проблеми кожного населеного пункту. Торік мали 5,2 мільйона, а цього року удвічі більше – понад 12 мільйонів гривень спрямується в округ на нагальні потреби, окреслені разом з місцевою владою, - наголошує Ігор Гузь.
Народний депутат інформує громаду регіону «Прибужжя», що за цю державну субвенцію заплановано зробити майже 80 дитячих та спортивних майданчиків. Гроші також підуть на ремонт закладів освіти, культури та медицини.
Ігор Гузь сподівається, що ще 8 мільйонів гривень надійде восени на інші потреби виборчого округу. Заявку депутат на виділення цих коштів в уряд уже подав.
Народний депутат Ігор Гузь, так само, як і торік, особисто інспектуватиме хід робіт в окрузі на кожному об’єкті регіону «Прибужжя».
Ганна Марчук

Розділ новин: 

Коментарі