Ігор Гузь: « Країна не зміниться до тих пір, поки кожен українець не підніме свою с…у.»

Любителі сучасної української літератури мали змогу в дружньому колі мали змогу поспілкуватися про наше сьогоднішнє життя, адже у письменників і поетів своє, особливе бачення світу. Вони розуміють його глибше, ніж ми.
Проте найбільше слухачів зібрав на зустріч народний депутат Ігор Гузь. Розмова була серйозною. Говорили про майбутнє України, про чергові вибори, які вже не за горами. Нардеп не приховував того, що до виборів ставиться песимістично і вже готовий до того, що майбутній вибір українського народу знову буде невдалим, адже у владу прагнуть політики, які є представниками старої пострадянської системи і давно скомпрометували себе.
-Народ повинен контролювати владу, а не чекати від неї певних дій. Кожен повинен відчувати відповідальність за свій дім, за свою територію. Країна не зміниться до тих пір, поки кожен українець не підніме свою с… у і не зробить сам те, що повинен зробити, а не чекати, поки це зробить хтось інший.
Цю фразу Ігор Гузь повторив декілька разів, наголошуючи на тому, що у кожного повинна бути власна мотивація для того, щоб принести користь своєму селу, місту і країні в цілому.
Під час дискусії народний депутат відповідав на запитання аудиторії. Слухачів цікавили питання, пов’язані з медичною реформою, з антикорупційним судом, з формуванням нової української еліти, яка здатна змінити життя народу України на краще.

Розділ новин: 

Коментарі