Ігор Гузь: “Госпітальний округ має бути з центром у Володимирі та Нововолинську”

Ігор Гузь не згідний з думкою, що на Волині має функціонувати лише 4 госпітальні округи, має бути ще 5-тий – з центром у Володимирі-Волинському і Нововолинську. І в цьому він переконуватиме уряд, бо така реформа – для зручності волинян та жителів виборчого округу депутата.
Свою думку з цього питання він вже озвучив під час зустрічі з працівниками Володимир-Волинської лікарні, яка відбулася ще 14 вересня. Щоб добитися збільшення кількості госпітальних округів на Волині, народний депутат мав розмову з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком.
«Враховуючи, що  Володимир-Волинський має стати містом, так скажемо «надрайоном», нелогічно, щоб усі міста Волині з подібним статусом мали госпітальні округи, а Володимир – ні. Тому ми спробуємо «вибити» в Мінінфраструктури не 4, а 5 округів», –  сказав Ігор Гузь ще під час зустрічі з медиками у вересні.
Народний депутат наполягає, що оптимальним варіантом для Волинської області буде розподіл на 5 госпітальних округів. «У моєму окрузі необхідно зберегти дві великі та потужні лікарні – Нововолинська та Володимира-Волинського. У Нововолинську також обстежуються і жителі Іваничівського району, а місто Володимир-Волинський обслуговує мешканців прилеглих сіл цього ж району. Їх не можна дозволити закрити! Варто ще врахувати той факт, що у місті дислокується 14-та бригада. Тому і центр госпітального округу має бути у Володимирі також, і Нововолинське ТМО – за будь-яких обставин», - коментує Ігор Гузь.
Народний депутат додатково надіслав ще лист до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун з проханням врахувати пропозиції і побажання жителів Волині зі створення в області 5-го госпітального округу.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі