Ігор Гузь: «Дорогу в Устилузі та Володимирі ремонтуватимуть з наступного року»

-У моєму окрузі в 2017р. планується капітальне відновлення дороги за напрямком «Устилуг-Луцьк-Рівне» коштом польського кредиту, наданого Україні. І я спробую переконати профільного міністра, аби ремонт розпочався саме з устилузького боку, - про це поінформував народний депутат Ігор Гузь під час сесії Володимир-Волинської міської ради, участь в роботі якої він взяв під час парламентських канікул. – Третього лютого цього року був підписаний меморандум між урядом України і Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. За меморандум проголосували в парламенті. Польща надає нашій державі 100млн. євро, з яких 68 мільйонів спрямують на ремонт доріг на прикордонних територіях, - зазначив Ігор Гузь.
Народний депутат повідомив, що Укравтодор планує ремонт шести українських прикордонних автошляхів. Серед них – відновлення однієї дороги на Волині «Устилуг-Луцьк-Рівне» та п’яти – на Львівщині.
Ігор Гузь під час робочої поїздки в округ, з ініціативи депутата міськради Ігоря Мацюка, разом зі своїми помічниками, депутатами міськради та першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком проінспектували одну із майбутніх об’їзних доріг, яка в перспективі може бути прокладена в районі вул.Зимнівської у Володимирі, якщо розпочнеться державне фінансування доріг. Це можна назвати першим кроком на шляху до реалізації проекту, про який говорять давно. Завдяки новій об’їзній дорозі, протяжністю понад 2,5км, великогабаритні автомобілі, що прямують з Устилуга до Луцька, зможуть проїжджати Володимир, оминаючи місто. Найчастіше скаржиться місцева громада на інтенсивний потік вантажівок, постійний шум, руйнування асфальтного покриття та навіть будинків через постійні вібрації. За словами Ігоря Гузя, ця дорога в перспективі може спрямувати потік автотранспорту з Устилуга до Києва через  Володимир.
-Якщо не буде форс-мажорів, спробуємо втілити і цей проект в рамках проекту з ремонту дороги «Устилуг–Луцьк-Рівне» за кошти польського кредиту. Я буду контролювати процес з використання коштів на волинську прикордонну дорогу. Люди, які заїжджатимуть в Україну через митницю, повинні їхати якісною дорогою, бо дорожня інфраструктура – це інвестиція в майбутнє нашої держави, - переконаний волинський депутат.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі