Ігор Гузь допоміг волинянину в конфлікті з польськими митниками

Аби залагодити конфлікт між жителем Грибовиці (Іваничівський район) Віктором Яцковським та польськими митниками, народному депутату Ігорю Гузю довелося звертатися до Генерального консула України в Любліні та особисто їхати на суд у сусідню країну.
Як стало відомо зі слів хлопця, вночі 9-го квітня на українсько-польському митному переході «Угринів-Долгобич» польські митники розбили скло автомобіля Віктора та витягли його із транспорту. Хлопець каже, що зачинився в автівці, бо поляки хотіли конфіскувати транспорт. Мовляв, «став не в ту колійку». За словами хлопця, після цього на руки одягнули кайданки та без їжі й адвоката тримали на посту приблизно 12 годин. У цей час провели тест на алкоголь, який підтвердив тверезість хлопця. Добитися перекладача вдалося тільки після тривалої суперечки з митниками.
А тим часом Ігор Гузь у телефонному режимі сконтактував з матір’ю хлопця, щоб дізнатися деталі інциденту, та з Генеральним консулом України у Любліні Василем Павлюком. Для залагодження конфлікту народному депутату довелося особисто їхати до польського м.Грубешов, де відбувався суд. Віктора Яцковського таки відпустили, присудивши штраф 600 злотих. Нардеп постійно контактував з родиною затриманого, інформував їх про ситуацію, а після суду відвіз хлопця додому.
Аби добитися перевірки дій польських митників, Ігор Гузь уже звернувся до надзвичайного і повноважного посла Республіки Польща в Україні Генрика Літвіна та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.
Вікторія Махновська

Розділ новин: 

Коментарі