І хоча у скронях сивина – тут зустрічаємо молоді літа

Чим далі від нас студентські роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про навчальний заклад, який ми закінчили. Так прекрасно, що існує давня традиція – вечір зустрічі випускників. Спогади про студентські роки – це довгоочікуване свято для кожного. Саме таке свято 9 липня 2016 року відбулося у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю.Кримського для випускників 1986 року групи «Є», які відзначили 30 років після його закінчення. Колишні студенти йшли неначе перший раз, хвилюючись і в той же час з нетерпінням чекаючи зустрічі із своїми викладачами, друзями по курсу, по групі, по парті.
Доля розкидала випускників педагогічного училища по усьому світу, і не всі змогли з’явитися на зустріч. Перепоною цьому стала далека дорога. Однак багато хто душею завжди перебуває поруч зі своїми студентськими друзями. Про своїх однокурсників та друзів завжди пам’ятає Наталія Волинець, яка зателефонувала всім та запросила на свято. На зустріч приїхало тільки дванадцятеро.
Прийти на зустріч із своїми студентами куратор групи Ірина Володимирівна Бондарук не змогла, тому ми організувалися і відвідали її вдома, в м.Устилуг. Ірина Володимирівна радо нас зустріла, кожного обійняла, розпитала про наші долі, досягнення в житті. Народна мудрість каже: «Перший поклін віддай батькам своїм, вони тебе зростили. А другий дай учителям – вони тебе навчили». Ми пам’ятаємо Ірину Володимирівну як вимогливу і водночас по-батьківськи добру людину і дуже вдячні їй за розумне, добре та вічне, яке посіяла в наших душах.
Ми, випускники, були захоплені музеєм коледжу, світлини якого нагадали нам тих старших наставників, які навчали, підкреслювали важливість отриманих знань та вагомі зміни у розвитку навчального закладу. І найкращим підтвердженням цих позитивних вражень є те, що діти багатьох із випускників навчалися або сьогодні навчаються у Володимир-Волинському педагогічному коледжі.
Спілкуючись у кабінеті 32 у тісному колі своїх студентських друзів, ми розповідали про свою професійну діяльність, життєвий шлях, згадували студентські роки життя, поїздки в колгоспи сіл Коритниця, Новини, Хмелівка на збирання врожаю. Адже потім за зароблені кошти ми відвідали Ленінград, Карпати. Їдучи в автобусі на відпочинок чи на роботу, ми завжди співали, а вечорами ходили на танці, читали романи, закохувались. У нас молодість грала, веселість і дружба нас всіх надихала!
Під час зустрічі у теплій та затишній атмосфері ми переглянули фотоальбом, який принесла Наталія Волинець, згадали чудові миті студентського життя і відчули, нібито стали молодшими на тридцять років. Пообіцяли собі та один одному ще не раз повернутися до рідного педагогічного коледжу. Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників спогадів повінь, і хоча у скронях сивина – тут зустрічаємо молоді літа.
Людмила Широчук,випускниця коледжу 1986 року

Розділ новин: 

Коментарі