Хворій молодій жінці необхідна операція з трансплантації нирки

До недавнього часу це була щаслива дружна сім’я. Михайло Рудаєв працює на ТзОВ «Гербор Холдинг». Його дружина Тетяна трудилася у Володимир-Волинському відділенні «Укрпошта» на посаді оператора з контролю виплат. В сім’ї росте дві донечки – Анна та Іринка, 2009 та 2014 років народження. Разом з молодою сім’єю живуть батьки Михайла.
Тетяна народилась 1985 року у Володимирівці. Там і нині проживають її батьки, які також допомагають родині доньки. Минулої осені жінка несподівано відчула себе зле. Вона втрачала сили, виникли проблеми з сечовиділенням. Після скрупульозного обслідування Тетяні поставили невтішний діагноз: гломерунефрит в стадії нефросклерозу, термінальна ниркова недостатність. Причини виникнення небезпечного захворювання пояснити важко, адже до того Тетяна почувалася цілком здоровою. Молода жінка пройшла лікування в Луцьку, після чого тричі на тиждень відвідує сеанси гемодіалізу у Нововолинську. На даний час жінка відчуває полегшення, але загроза прогресування хвороби залишається. Крім того, лікування вимагає значних коштів, а тому на біду родини Рудаєвих відгукнулися добрі люди. Прийшли на допомогу батьківські комітети: гімназії, де навчається старша донька, і дитячого садочка №7, який відвідує молодша. Фінансову допомогу надали керівники ТзОВ «П’ятидні» та агротовариства «Західний Буг» Валерій Діброва і Микола Юнак, директор ТзОВ «Гербор Холдинг» Олег Борбелюк.
-Ми безмежно вдячні всім, хто нас підтримав, - каже Михайло Рудаєв. – Незнайомі люди пересилали на банківську картку Тетяни суми, які могли. Хай всім віддячить Бог.
Проте сім’я й надалі потребує допомоги. Тетяна Рудаєва отримала направлення на обстеження в національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова для вирішення питання про трансплантацію нирки. Велика проблема в тому, що в Україні практично немає донорів. Відсутнє законодавство, яке б передбачало і дозволяло трансплантацію хворого органа від неродинного донора. Київські медики винесли рішення про необхідність трансплантації органа, але цю операцію потрібно здійснити лише за кордоном. Лікування за кордоном недешеве, і не всім сім’ям по кишені сума, яку слід заплатити. Але життя людини важить більше, ніж гроші. Найближчою країною, де проводять трансплантацію нирки, є сусідня Білорусь. Отож сім’я знову очікує на допомогу добрих людей. Тетяна Рудаєва ще зовсім молода. У неї двоє діток, які хочуть, щоб мама була поруч. Наша допомога цій жінці дуже потрібна. Хай незначний внесок кожного з нас стане значною допомогою для хворої жінки. Кошти можна надсилати на картку «ПриватБанку» за номером 51 68 75 73 47 18 13 58.
Не залишаймося байдужими! Не зволікаймо з допомогою. Дорога кожна хвилина. Родина Рудаєвих висловлює щиру вдячність всім, хто допоміг їм у біді, й сподівається на підтримку небайдужих до чужого горя людей.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
Матеріал підготовлений за ініціативи благодійного фонду Олександра Шевченка та українського журналістського фонду.

Розділ новин: 

Коментарі