Холод у дитсадках і аварійний стан гуртожитку

Дев’ятого грудня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній обговорювалися питання, що стосуються різноманітних сфер життя мешканців міста. Зокрема йшлося про те, що тривають ремонтні роботи у стаціонарному відділенні територіального центру обслуговування одиноких та непрацездатних громадян. З нагоди Дня інваліда відбулися святкові заходи, а володимирський народний умілець Анатолій Бойко представив свої роботи на виставці у Києві. Особливе занепокоєння міського голови викликає ситуація, що склалася з опаленням дошкільних навчальних закладів, зокрема №8 і №2. «У ДНЗ №8 температура 14 градусів, а там же 350 дітей, та й у «Казці» ситуація аналогічна», - обурюється очільник міста. Він дав розпорядження негайно вирішити це питання. Ще однією нагальною проблемою є аварійний стан гуртожитку агротехнічного коледжу. Після наради Петро Саганюк провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які результати приїзду у Володимир губернатора?
-Приємно працювати з людиною, яка знається на різних напрямках роботи. Ми були у дитячих садках. Володимир Петрович – фаховий енергетик, він одразу зауважив, що слід не переробляти теплову систему, а встановити котел. Також ми побували на незавершеному будівництві адміністративного приміщення для центру зайнятості. Це дуже гарне приміщення, та добудовується вже 5 років і зараз готове на 85 відсотків. Також ми відвідали ТзОВ «Гербор-холдинг», там, до речі, діє найсучасніша котельня, яка дозволяє повністю грітися за рахунок власних відходів, незалежно від газу й не потребуючи додаткових витрат. Також я розповів йому про проблему, яка склалася з міським кладовищем. У зв’язку з цим буде створено комісію і це питання вирішуватиметься на рівні уряду. Занепокоєння викликає стан гуртожитку агротехнічного коледжу, який знаходиться в аварійному стані, й ніяких зрушень поки у цьому напрямку немає.
-Наближаються зимові свята. Коли у центрі встановлять ялинку?
-Вирішено поставити ялинку до свята Миколая. Нам її подарував прихильник міста. Ялинку буде доставлено з приватного сектору в Любомльському районі.
-Коли запрацюють котельні, що переобладнують?
-Ми отримали близько трьох мільйонів на котельні ТМО, гімназії та котельні на вулиці Луцькій, 253. Всі роботи вже проведені, крім встановлення котлів. Справа в тому, що у фірми, яка цим займається, дуже багато замовлень, і наша черга аж 20 грудня. Отож, до нового року спробуємо їх запустити, а в робочий режим котельні будуть введені, найімовірніше, у січні.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі