«Хочу податкову зробити більш відкритою для громадян, покращити обслуговування платників податків, висвітлювати нашу діяльність у ЗМІ, разом з тим активно протидіяти незаконному ухиленню від сплати податків»

Каже перший заступник, виконуюча обов’язки начальника Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС Оксана Левчук, яка днями пройшла процедуру люстрації.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський
У державі проводиться реформування податкової системи, тому сьогодні Володимир-Волинська податкова інспекція на порозі змін. З прийняттям законів та положень працівники повинні будуть змінювати алгоритми роботи, прокладати нові шляхи, виконуючи поставлені завдання. Оскільки наша країна обрала курс подальшого руху, зрозуміла, що при владі повинні бути молоді та перспективні люди, що очолювати різні відомства повинні патріоти своєї країни й ті, хто має активну життєву позицію, тому все частіше на керівні посади призначають «нових» людей. Так уже місяць обов’язки начальника Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС виконує Оксана Левчук.
З приводу перебування Оксани Андріївни на цій посаді точилося чимало розмов. Посадовець каже, що вона повністю відкрита для людей, нічого не приховує й готова до діалогу.
-Я підтримую ідею існування люстраційного комітету і вважаю, що кожна людина перед тим, як обіймати керівну посаду в державній установі, повинна пройти процедуру люстрації, - каже Оксана Андріївна. – І я – не виняток.
У неї є величезне бажання вчитися новому, самовдосконалюватися і працювати
1998 рік був багатий на ключові моменти для Оксани Левчук. Цього року вона, 19-річна студентка історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, вийшла заміж за Віктора, хлопця із сусіднього села. Цього року молоде подружжя переїхало до Володимира-Волинського, адже чоловік знайшов тут роботу… І в цей час Оксана розпочала свою трудову діяльність – влаштувалася вчителем історії у школі-інтернаті І-ІІІст. для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, де працювала більше року до декретної відпустки.
Самовдосконалення, постійна робота над собою, ентузіазм, завзяття і величезне бажання працювати дозволили жінці досягати успіху й займати різні посади в органах державної влади. А почалося кар’єрне зростання держслужбовця у 2002 році, коли Оксана Андріївна пройшла за конкурсом на посаду головного спеціаліста відділу організаційної і кадрової роботи апарату РДА. Постійно вчилася й поглиблювала свої знання, адже дуже хотіла бути корисною. У 2008 році була призначена на посаду державного реєстратора РДА (займалася реєстрацією фізичних і юридичних осіб). Нова посада потребувала нових знань. Жінка почала більш поглиблено вивчати законодавство, дізнавалася тонкощі реєстрації підприємців. Вона вирішила, що на такій посаді не завадило б мати економічну освіту, щоб бачити різні нюанси під новим кутом. Свій другий диплом жінка отримала у 2013 році після закінчення навчально-наукового центру післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету за напрямом «Спеціаліст з фінансів».
Після того, як у 2013 році потрапила під скорочення (а сидіти без діла вона не звикла), зареєструвалася підприємцем. Вирішила заробляти на життя тим, що їй близьке: декілька місяців надавала інформаційно-консультаційні послуги щодо державної реєстрації та здійснення підприємницької діяльності.
Минулого року Оксана Андріївна дізналася про оголошення конкурсу на посаду спеціаліста одного з відділів об’єднаної державної податкової інспекції. Вирішила спробувати свої сили. Ретельно готувалася, вивчила податковий кодекс та інше законодавство, пройшла непростий конкурс і спеціальну перевірку й у лютому 2014 року почала працювати у податковій інспекції.
Оксана Андріївна каже, що цей рік був складним для всієї країни, відбулася переоцінка цінностей та поглядів на те, якою ж має бути Україна. І досі відбуваються активні зміни й на законодавчому рівні – реформування торкнулося податкової системи України. В листопаді 2014 року створена нова структура – Державна фіскальна служба, до складу якої увійшла й Володимир-Волинська ОДПІ.
12 листопада молодого й перспективного працівника Оксану Левчук призначено першим заступником, в.о. начальника Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС. Сьогодні під її керівництвом трудиться більше п’ятдесяти осіб. Жінка дуже старається знайти підхід до кожного, вивчає нові покладені на неї обов’язки й обіцяє зробити все від неї можливе, щоб не підвести свій колектив й усіх підприємців міста.
-У нас дуже хороший злагоджений колектив, і всі – професіонали, які знають свою справу й готові не покладаючи рук працювати на благо держави, - каже чиновник. – Вони підтримують мене, прислуховуються до моєї думки, разом з тим допомагають своїми порадами, а проблемні питання вирішуємо колегіально. На сьогодні я уже бачу декілька методів покращення роботи ОДПІ й намагатимуся їх втілити в життя. Хочу податкову зробити більш відкритою для громадян, покращити обслуговування платників податків, висвітлювати нашу діяльність у ЗМІ, а також налагодити активну співпрацю з підприємцями.
Любить вирощувати квіти, вишивати бісером і водити автомобіль
Кажуть, щаслива людина вранці з радістю йде на роботу, а ввечері – повертається додому. Такою є Оксана Левчук. Їй подобається те, чим вона займається, й тому жінка повністю віддається роботі. Після закінчення трудового дня вона з нетерпінням поспішає до своєї оселі, де на неї чекає сім’я й уже зовсім інші обов’язки. Вона знімає взуття на підборах і ділове вбрання, перевзувається в домашні капці, перевдягається у зручний одяг... Тут вона – не керівник, а тендітна жінка, кохана дружина й любляча матуся.
Уже шістнадцять років Оксана Андріївна є берегинею домашнього затишку. Разом з чоловіком вони виховують двох донечок: народження старшої Вікторії стало справжнім подарунком для подружжя на Новий 2000 рік, а молодша шестирічна Владислава є радістю й потіхою для всієї сім’ї.
Коли випадає вільна хвилинка, жінка любить працювати на грядці біля дому, а особливо їй до вподоби доглядати за квітами, підливати їх, обполювати, підживлювати. А ще вечорами вона любить вишивати бісером.
У Віктора й Оксани є спільне хобі – водіння автомобіля. Чоловік – водій з багаторічним стажем – на даний час працює в ПП «Укр-Петроль», а дружина за кермом з 2001 року. Каже, що так вона відпочиває, хоча дуже любить ходити пішки. Шкодує тільки, що через велику зайнятість і постійний брак часу їй це вдається робити нечасто. У неділю в зручному взутті вона обов’язково йде пішки у місто на ринок чи у справах.
Сімейний відпочинок для Левчуків – це відпочинок з друзями на природі, де на свіжому повітрі відбувається повне відновлення сил. А з весни й до осені вони разом трудяться. На кожні вихідні їздять до батьків Оксани Андріївни, які проживають в сусідньому районі, де допомагають рідним людям та обробляють город.
Сім’я та родина повністю підтримують Оксану Левчук. Вони є тією опорою і джерелом невпинної енергії, яка змушує рухатися далі й працювати на благо людей.

Розділ новин: 

Коментарі