«Хочеться, щоб було більше конструктивних справ»

17 листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед було представлено нового першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука. Під час обговорення поточних питань очільник міста Петро Саганюк зазначив, що до нього звернулися мешканці села Чесний Хрест, у яких виникла проблема з графіком руху маршрутного автобуса. Ті інстанції, до яких ці люди зверталися, виявилися безпорадними, а тому питання честі для міської ради - допомогти там, де не можуть інші. До речі, у п’ятницю – 20 листопада – відзначатиметься День гідності. Керівнику фінансового управління Тетяні Шибирин рекомендовано вивчити питання щодо відкриття ще одного відділення ощадного банку. Міський голова піддав гострій критиці роботу колективу водозабору, яким керує Володимир Власюк, щодо порушення графіка включення води. Володимир Власюк запевнив, що найближчим часом відключення води не передбачається. Щира подяка від міськради прозвучала на адресу команди, яка організувала ярмарок. Ще один ярмарок планується напередодні Нового року. Вже час подбати про новорічну ялинку, яка має бути встановлена до 25 грудня. На нараді наголошувалось, що потрібно негайно скласти і відправити листи в Міністерство регіонального будівництва щодо створення приміщень для ЦНАПу, а також час скласти проектно-кошторисну документацію на оновлення приміщення відділу внутрішніх справ. Слід глибше вивчати думку громадськості, проводити «круглі столи», оскільки це необхідно до плану економічного розвитку міста.
Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови з представниками місцевих ЗМІ, під час якої він дав відповіді на питання журналістів.
-Петре Даниловичу, відбулася сесія нового складу міської ради. Які Ваші враження?Який настрій?
-Настрій робочий. Хотілося б, щоб було менше недоцільної критики, а особливо політики, а більше конструктивних справ. Виконавчий комітет повинен бути робочим органом, а не політбюро.
-Які перспективи бюджету? Коли він буде прийнятий?
-Бюджет уже в основному опрацьований з відділами, десь у грудні буде прийнятий, оскільки ще не прийнято обласний і державний бюджети.
-Ви не задоволені роботою комунальних підприємств. Які претензії?
-Ці підприємства завершують рік зі збитками. На підприємстві «Теплокомуненерго» не відшкодована різниця в тарифах. Хотілося б, щоб краще працювали ЖЕК і водоканал.
-У місті виникла проблема з торгівлею м’ясом. У чому вона полягає?
-Надійшла інформація від громадян, що в деяких магазинах пропечатують лише одну тушку, а продають декілька. Взагалі на ринках порядку більше, ніж у приватних магазинах.
-В Інтернеті була інформація про те, що на ремонт даху 3-ої школи потрібно 13 мільйонів з міського бюджету. Виділити таку суму міській раді не під силу, чи не так?
-Потрібно 16 мільйонів. Але на такі потреби задіяна спеціальна регіональна програма. Будемо залучати обласну раду, народного депутата Ігоря Гузя. Дах необхідно ремонтувати, інакше школа протікатиме. В дуже поганому стані їдальня в гімназії. На ремонт теж потрібен мільйон.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі