Хочете бути красивими? Тоді ці рецепти для вас

Салати зі свіжої капусти рекомендуються при землистому кольорі обличчя, наявності вугрів, прищів, плям. Маски з капусти підходять для будь-якої шкіри. Вони освіжають її, зволожують, живлять, розгладжують зморшки і надають шкірі відтінок ніжного атласу Не вірите? Пропонуємо перевірити.
Живильна маска
До 1 десертної л. капустяної кашки, додати 1 збитий білок, 1ч.л. толокна і трохи густих вершків, усе перемішати і нанести на 20-25хв. на обличчя і шию. Змити ватним тампоном, змоченим у вершках. Через 5хв. умитися мінеральною водою без газу.
Маска для розгладження зморшок
1ст.л. капустяної кашки змішати з 1ч.л. оливкової олії і 1 жовтком. Накласти на обличчя на 15хв. Зняти маску тампоном, змоченим оливковою олією. Через 5хв. вмиватися теплою водою, потім прохолодною. Нанести живильний крем.
Капустяна маска для в’янучої шкіри
Віджати капустяний сік, злегка підігріти, просочити кілька шарів марлі і накласти на обличчя на 20 хвилин. Вмиватися водою кімнатної температури.
Маска охолоджуюча
Змастити обличчя оливковою олією. Ошпарити киплячим молоком капустяне листя і гарячим накласти на обличчя, уклавши його між шарами марлі. Зверху покласти махровий рушник. Зняти маску через 20хв. Протерти обличчя теплим молоком, розведеним водою 1:1. Через 10хв. вмиватися водою кімнатної температури.

Розділ новин: 

Коментарі