Хобултова об’єднуватиметься із Зимнівською громадою

У неділю 18 березня в селі Хобултова відбулися громадські слухання, де основним було питання, з ким об’єднатися. Селяни мали змогу обирати між Зимнівською громадою та майбутньою ОТГ із центром у Війниці.
Про досягнення і плани Зимнівської громади розповів її голова В’ячеслав Католик. Очільник відразу наголосив, що в Хобултові створять філію ЦНАПу і їздити в Зимне по довідками не потрібно буде. Також додав, що за перспективним планом Хобултова мала б увійти до їхньої громади.
Завітав на слухання і сільський голова села Березовичі Юрій Ковальчук. Він запропонував жителям Хобултови об’єднатися і створити нову громаду з центром у селі Війниця Локачинського району.
Об’єднатися з Війницею пропонував тамтешній голова і голова Локачинської РДА. Зауважимо, що в Локачинському районі ще не створено жодної ОТГ.
Загалом на слуханнях були присутні 72 людини, із них 67 проголосували за об’єднання із Зимнівською ОТГ. Надалі, щоб розпочати процес об’єднання, відповідне рішення має бути прийняте сесією депутатів Хобултівської сільради.
Наталія Ткачук, с. Хобултова, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі