Хірургічний кабінет ЦРЛ обновили за сто тисяч гривень

У Володимир-Волинській центральній районній лікарні закінчився черговий ремонт. Цього разу оновився інтер’єр хірургічного кабінету №52 (мала операційна). У ньому лікують хворих, які потребують незначного хірургічного втручання без госпіталізації. Тут не було ремонту з часів відкриття поліклініки.
Медсестра Любов Бондарук працює в ЦРЛ 40 років. Досвідчений медичний працівник розповіла, у якому стані перебував кабінет раніше. Найперше, що впадало у вічі, – обсипана плитка. Пані Любов розповіла, що роботи у хірурга вистачає, за день у кабінеті буває по 30-40 пацієнтів. Зрозуміло, що люди хочуть лікуватися у приємній обстановці.
Для ремонту з бюджету міської ради було виділено 100 000 гривень. На ці кошти хірургічний кабінет набув сучасного вигляду.
За словами головного лікаря ТМО Олександра Клачука, відремонтували буквально все. Стіни та підлога – тільки зовнішній антураж, насправді робота майстрів включала в себе заміну електроживлення. Головний лікар звертає увагу, що у кабінеті немає труб та батарей – усе це у стінах. «Крапля до краплі – і наша лікарня буде найкращою», – каже Олександр Клачук. Медичний колектив щиро вдячний міській раді та голові Петру Саганюку за можливість працювати у хороших умовах.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі