Хіба можна позбавляти місто крові, яка рятує тисячі людських життів?..

16 грудня на Луцькій трасі трапилася жахлива автоаварія. На цю трагедію відгукнулися десятки людей нашого міста. Наступні дні на станцію переливання крові м.Володимира-Волинського звернулися більше 70-ти людей, які захотіли стати донорами і поділитися своєю кров’ю з потерпілими. Першими з них були військовослужбовці 14-ї бригади, які нещодавно повернулися з АТО. Щоб швидко і оперативно прийняти велику кількість донорів, довелося розвернути на станції резервну операційну і другу операційну бригади.
Такі трагічні випадки, які, на жаль, трапляються в нашому житті, ще раз підтверджують необхідність зберегти потужності Володимир-Волинської станції переливання крові, яка, до речі, обслуговує й забезпечує компонентами та препаратами крові сім районів нашої області, приймає більше 5-и тисяч донорів. На станції необхідний постійний запас крові, її компонентів і препаратів. Так нещодавно тільки завдяки тому, що на станції були достатні запаси крові, вдалося врятувати життя молодому чоловікові, який потрапив під потяг у Турійську і зазнав важкої травми, втративши більше трьох літрів крові. І таких випадків, де лише донорська кров може врятувати життя хворих та потерпілих, немало. І при тому всьому у владних структурах області вже планували реформувати нашу станцію, тобто скоротити штати і виробничі потужності. І тільки завдяки активній позиції колективу станції, депутатів обласної ради на чолі з Костянтином Зінкевичем, помічника народного депутата Ігоря Гузя – Андрія Бокоча це питання поки що зняте з порядку денного.
Колектив станції щиро вдячний усім, хто став на захист нашої станції, яка, до речі, є однією з найпотужніших в Україні і єдиною з промисловим методом виробництва препаратів крові, що дозволяє при необхідності забезпечити ними весь західний регіон України.
Від імені родичів потерпілих в автомобільній аварії, медичних працівників висловлюємо вдячність усім небайдужим, особливо військовим 14-ї бригади, їхньому командуванню за милосердя, гуманізм та готовність поділитися часткою своєї крові.
Ярослав Бенч, завідувач ВЗКК Володимир-Волинської СПК

Розділ новин: 

Коментарі