Гурт «Вернісаж» Університету ІІІ віку відвідав стаціонарне відділення районного терцентру

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. В Україні живе понад 2 млн. самотніх. Така їхня доля – залишатися у чотирьох стінах, сам на сам зі своїми проблемами, хворобами.
Що людині потрібно для щастя?.. Так, здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще, щоб поруч із нами були завжди добрі, чуйні, щиросердечні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді.
Що ж таке доброта? Доброта – це уміння співчувати іншій людині, відгукнутися на її горе, яке може спіткати кожного з нас, це милосердя по відношенню до того, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх людей. Доброта людини – у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці. А ще – у доброму привітному слові. Іноді нам так не вистачає його. Кажуть, що словом можна поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. Отже, давайте будемо уважними один до одного і приходити вчасно на допомогу.
Прагнучи доброти і милосердя, завжди запрошують гурт «Вернісаж» Університету ІІІ віку в стаціонарне відділення терцентру с.Льотниче. Вже стало доброю традицією для гурту відвідувати цей заклад. Першого грудня, напередодні Дня інваліда, гурт «Вернісаж» завітав до цих одиноких людей з концертною програмою «Кажімо більше добрих слів». Теплими словами, щирими віншуваннями вшанували одиноких, інвалідів. Аматорський колектив порадував присутніх українськими піснями, подарував чудовий настрій та частинку свого тепла. Спеціально до цього дня слухачка факультету «Народної творчості» Лідія Козак написала вірш, адресуючи його безпомічним та одиноким. Концертна програма завершилася піснею Лідії Козак «Велична громада», яку виконали всі разом.
Тож давайте дарувати тепло та увагу одиноким, інвалідам, старшим людям, наповнювати кожен їхній день любов’ю, щоб вони відчували постійну підтримку та турботу.
Інна Залевська, соціальний працівник, куратор Університету ІІІ віку районного терцентру

Розділ новин: 

Коментарі