Гурт «Вербиченька» отримав звання «народний»!

Публікації

Знаний у Володимир-Волинському районі та далеко за його межами аматорський вокальний гурт «Вербиченька» (клубу с. Верба Оваднівської ОТГ) став «народним». 26 березня 2019 року у Районному будинку культури відбувся концерт з нагоди атестації гурту. Пісні, які виконали учасниці колективу на сцені, зачепили за струни душі кожного присутнього у залі глядача. Не лишили байдужими й членів обласної атестаційної комісії.
Вокальний гурт «Вербиченька» об’єднав тих, хто щиро та віддано любить пісню. І хоч більш ніж за 25 років його існування склад учасниць змінювався, все ж з перших днів й донині усю свою душу у розвиток гурту вкладають Світлана Сульжук, Лілія Глух, Галина Трач, Галина Однорал, Наталія Шамріцька, Тамара Боярин, Оксана Смолєва. У репертуарі колективу близько 200 пісень різної тематики й жанрів. Це українські народні, обрядові, патріотичні, історичні, ліричні, жартівливі пісні сучасних авторів й такі, що протягом багатьох років полюбилися слухачеві. Також гурт виконує духовні твори. Учасниці колективу постійно працюють над собою, розвиваються й удосконалюються. Вони завжди перебувають у творчому пошуку.
Де б не виступав гурт «Вербиченька», його завжди зустрічають тепло й гучними оплесками. Колектив радо запрошують брати участь у різноманітних святкових заходах та фестивалях. Гурт побував з виступами у всіх селах Оваднівської ОТГ та за її межами. З концертною програмою відвідував ветеранів та учасників Другої світової війни. Неодноразово виступав на фестивалі традиційної національної культури «Українське коровай-сузір’я» та фестивалі Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів», на благодійних волонтерських ярмарках, які проводила громадська організація «Об’єднання «Активіст».
За участь у святкових заходах аматорський вокальний гурт «Вербиченька» неодноразово нагороджений подяками та грамотами. Але найкращою нагородою для колективу є любов публіки та бурхливі аплодисменти.

Розділ новин: 

Коментарі