Гурт «Барви Волині» відвідав бійців 14 ОМБр на сході

У ніч з 3 на 4 червня гурт «Барви Волині» Володимир-Волинського районного будинку культури на запрошення Сергія Біляєва вирушив з концертною програмою у м.Новомосковськ Дніпропетровської області до військовослужбовців 14 ОМБр, щоб підтримати бойовий дух та створити хороший настрій, подарувати тепло своїх сердець і хоч трішки наблизити їх до рідних домівок.
Учасників колективу з великою радістю та щирими посмішками зустрічав весь особовий склад реактивно-артилерійського дивізіону. З найбільшим нетерпінням і хвилюванням очікував зустрічі зі своїми колегами Сергій Біляєв (заступник директора з господарської частини РБК), який пішов добровольцем у зону АТО ще 16 лютого 2015р.
Організувати цю поїздку було непросто, адже це і транспорт, і багато інших витрат, але з Божим благословенням та допомогою добрих людей усе вдалося.
Після теплої зустрічі командир дивізіону капітан Дмитро Рубцов, командир 1-ї батареї капітан Дмитро Котенко та замполіт капітан Вадим Пороховий подарували нашим дівчатам букети польових квітів, які зібрали власноруч. Це було приємною несподіванкою, яка зворушила до сліз, адже вокалістки не очікували такого дарунку в бойових умовах. Після цього запросили артистів на вечерю, яка була дуже смачною. Зовсім не відпочиваючи з далекої дороги, учасники концерту у складі Романа Віслобокова (завідувача сектору культури та туризму РДА), Людмили Оцалюк (директора РБК), Наталії Переходько, Неоніли Онищук, Володимира Папіна та Ігоря Чмуха розпочали свою концертну програму. Людмила Оцалюк, ведуча заходу, спілкуючись з нашими захисниками, бажала їм швидкого повернення додому й миру. Гучними оплесками військовослужбовці зустріли гурт «Барви Волині». Приємно здивував своїм співом і сам Сергій Бєляєв, який виконав пісню «Вбережу».
Із трепетом в душі майже кожен солдат, увімкнувши телефон, передавав привіт своїм близьким та рідним разом з піснями, які лунали у виконанні гурту. Величезні емоції переповнювали аматорів сцени від побаченого, почутого, від знайомств та вражень.
Щоденний подвиг наших солдатів змушує кожного переосмислити та побачити по-новому реальність, яка нас оточує, задуматися про події, що відбуваються в країні, ще більше любити свою державу, рідну землю, пам’ятати, берегти та цінувати тих, хто сьогодні віддає своє життя за мирне небо над нашими головами, за спокійний сон своїх рідних, за щасливу долю для своєї держави.
Учасники гурту вдячні керівнику Людмилі Оцалюк за організовану поїздку, адже ми всі свідомо розуміли, що дорога далека, спекотна і нелегка у фінансовому та фізичному розумінні. Завдяки запрошенню Сергія Біляєва і щирому, сердечному натхненню людей, які відважились на таку поїздку, зустріч відбулася.
Щиро дякуємо за допомогу та підтримку Павлу Карпюку, Сергію Кобі, Володимиру Бичаку з м.Ковеля, які разом з керівником Ковельського осередку ВО «Свобода» Вадимом Ткачуком організували збір більше тонни необхідного вантажу (бензопила, тушонка, макарони, консервація, засоби гігієни та ін.), а також власнику авто Ігорю Оцалюку.
Ігор Чмух, методист Володимир-Волинського РБК

Розділ новин: 

Коментарі